Widok

wynajęte mieszkanie i wypad z niego-pomocy!!!

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny, po raz chyba pierwszy się do Was odzywam (do tej pory zwykle czytałam) zmusiła mnie do tego moja totalna załamka!
od trzech lat wynajmuję z mężem mieszkanie u jednych państwa i zawsze było super, żyliśmy jak jedna zgrana rodzina. płaciliśmy im regularnie i nawet nie drogo, bo 800zł ze wszystkim.w domu przebywamy tylko wieczorami bo oboje kończymy pracę o 18ej. Tu postanowilśmy się pobrać, tu poczęliiśmy nasze dzieciątko (urodzę w marcu) i tu dostaliśmy KOPA!!!
Jak tylko zaszłam w ciążę pobiegłam do naszych "mieszkaniodajców", żeby im ogłosić nowinę, ucieszyli się, że będą przybranymi dziadkami. Aż tu na koniec listopada przychodzi do nas przybrana, niedoszła babcia i mówi: "przyszłam wam powiedzieć, że macie problem, musicie się do 15 stycznia wyprowadzić, bo nam się nasze sprawy pokomplikowały"
Załamałam się! Gdzie ja znajdę tak szybko chatę i to taką tanią, a w dodatku w ciąży!Wyprowadzka na zimę z moim widocznym już brzuchem, szok. Przepłakałam 4 dni i wzięłam się do szukania. Skutek marny, ceny zabójcze, czas ucieka a na własne M nie mamy kasy ani zdolności kredytowej.
Proszę pomóżcie, może któraś z Was ma do wynajęcia dwa pokoje, łazienka i wc, z osobnym wejściem i centralnym ogrzewaniem. Dajcie znać na mojego maila lub na formu. WIELKIE DZIĘKI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk? Gdynia? Sopot?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie powód ich decyzji nie będzie jasny do końca. Uważam, że chodzi o kasę.Tylko czemu nie chcą nam powiedzieć?Pytałam jak będzie wyglądało nasze rozliczenie jak dziecko przyjdzie na świat, odpowiedzieli że będziemy płacili 100więcej i pasuje(do czasu porodu mamy płacić normalnie tzn.700, a potem 800zł). A nawet oni chętnie maleństwem się zajmą, bo u nich się nie szykuje.Ucieszyliśmy się, że tak nam się fajnie mieszka zaplanowaliśmy w drugim pokoju remont, aby zrobić śliczny pokoik dziecięcy i wszystko diabli wzięli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro mi; to naprawde ciężka sytuacja dla Was :(

A powiedziała Wam chociaz co im się "pokomplikowało''?

Przypuszczam, że to mógł być tylko pretekst.

A jak dzidzia :)?
Powodzonka

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzidziuś o.k. dzisiaj poznaliśmy płeć-dziewczynka!
Powód ich decyzji podobno nie chodzi im o kasę, tylko ich syn chce się wprowadzić. Dotychczas mieszkał z żoną w własnym M, a teraz wraca do rodziców, którzy nie akceptują ich związku tzn. jego żony. dziwne.Może to i prawda nie wiem. Szukamy czegoś w Gdyni, Rumi. Na Sopot nas nie stać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najważniejsze, że z dzidzią wszystko OK.

Niemartwcie się, napewno coś uda Wam się znaleźć; Forumki napewno pomogą :)
Na nie zawsze i wszędzie można liczyć :)

Ja niestety nie jest obcykana w temacie (mieszkania), ale ostatnio na Weselniku był taki temat poruszany; zajrzyj.

Papa :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki wszystkim, że jesteście ze mną. Potrzbuję tego bo na samą myśl o wyprowadzce łzy mi lecą jak grochy. Zajrzę na weselnik, może akurat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio był taki wątek:

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=231745&t=231539


Wejdź na Weselnik, utwórz tam taki sam wątek.

Tam jest więcej osób; zawsze ktoś pomoże :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za podpowiedż tam też założę nowy wątek o tej samej treści może znajdą się dobrzy ludzie do pomocy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikola w naszym prawie jest tak ze jak jestes w ciązy i wynajmujesz mieszkanko to nie moga cie wyzucic


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o wlasnie tez mi sie cos takiego obija!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie. na pewno jak masz małe dziecko, to nie mogą cie wyrzucic, tylko MUSZĄ znależć ci zastępczy lokal. może tego boją sie własciciele mieszkania? warto sprawdzić co z tą ciążą, bo też mi sie wydaje, ze kobieta w ciąży jest nietykalna.

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.gratka.pl/dom/tresc.phtml?id_og=23448859&id_podrubryka=1&id_rubryka=5&id_region=11&miasto=gdynia&dzielnica=&ulica=&metraz_od=&metraz_do=&id_jednostka_pow=1&cena_od=&cena_do=&id_waluta=1&liczba_pokoi=0&slowa=&pietro_od=0&pietro_do=0&liczba_pieter_od=0&liczba_pieter_do=0&rok_budowy_od=0&rok_budowy_do=0&z_dnia=-1&inte=on&gaze=on&biur=on&search=&szukaj=Szukaj&nr=14&key_unique=0e2f3cf5b2d0aae26966c41f174118bd

http://www.gratka.pl/dom/tresc.phtml?id_og=23451249&id_podrubryka=1&id_rubryka=5&id_region=11&miasto=gdynia&dzielnica=&ulica=&metraz_od=&metraz_do=&id_jednostka_pow=1&cena_od=&cena_do=&id_waluta=1&liczba_pokoi=0&slowa=&pietro_od=0&pietro_do=0&liczba_pieter_od=0&liczba_pieter_do=0&rok_budowy_od=0&rok_budowy_do=0&z_dnia=-1&inte=on&gaze=on&biur=on&search=&szukaj=Szukaj&nr=4&key_unique=0e2f3cf5b2d0aae26966c41f174118bd

http://www.gratka.pl/dom/tresc.phtml?id_og=23450155&id_podrubryka=1&id_rubryka=5&id_region=11&miasto=gdynia&dzielnica=&ulica=&metraz_od=&metraz_do=&id_jednostka_pow=1&cena_od=&cena_do=&id_waluta=1&liczba_pokoi=0&slowa=&pietro_od=0&pietro_do=0&liczba_pieter_od=0&liczba_pieter_do=0&rok_budowy_od=0&rok_budowy_do=0&z_dnia=-1&inte=on&gaze=on&biur=on&search=&szukaj=Szukaj&nr=10&key_unique=0e2f3cf5b2d0aae26966c41f174118bd&region2=11

A to strona, na której to znalazłam. To tylko przykłady. Najlepiej poszukać, co Cię interesuje i zadzwonić :) Życzę powodzenia i zdrówka dla Ciebie i dzidzi :) Nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze :)))

http://www.gratka.pl

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazła juz mieszkanko


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajno!!:))

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej wszystkim
znalazłam juz mieszkanko,w Redzie całkiem ładne i mieliśmy się przeprowadzać, ale...
wylądowałam w szpitalu w Redłowie na patologii ciąży.
Niunia(będę miała córeczkę) nie jest zagrożona, ale moje zdrówko nie jest za dobre. (dobrze że wymyślono bezprzewodowego neta to mam z Wami kontakt)
Lężę bo mam kolkę nerkową,tzn chyba bo lekarze sami nie wiedzą czy to kamień czy piasek czy może ucisk macicy na moczowód.W każdym razie boli jak diabli.
a tak przy okazji to czy znacie opinie gdzie najlepiej rodzić? może macie ochotę polecić położną lekarza i szpital w którym nie potraktują mnie jak "mięso". Przyznam szczerze, że to co widzę w Redłowie nie napawa mnie optymizmem.
Proszę o rady, a jeśli był już taki ątek to może podajcie datę to sie cofnę tam gdzie juz o tym było i poczytam.\Pozdrowionka
[url=http://bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam przykre doświadczenia z kamieniem w nerce. i tylko w tym temcie mogę pomóc. Niestety nie znam szpitali w trójmieście. Wiem tylko, że każdy odradza wszelkie oddziały na zaspie.

Jeżeli masz jakieś pytania co do nerek - pytaj śmiało.

Życzę zdrówka i powodzenia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej ponoć rodzić w wejherowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też słyszałam że w Wejherowie jest ok

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Jestem już po szpitalu, ból na razie minął jak ręką odjął i oby nie wrócił (bo podobno może się pojawić)
Mieszkamy już w Redzie, mieszkanko jest boskie, okolica przespokojna, jak na razie,tylko mega daleko.Do pracy i z pracy mam kosmiczna droge do pokonania, bo aż do Gdańska głównego, czyli zaliczam wszystkiem mozliwe korki niezależnie od tego czy jade miastem czy obwodnicą.
A propo mojego mieszkania w Redzie to teraz mam dylemat, gdzie rodzić Wejherowo czy Puck. Kto zna jakoąś położną z tamtych szpitali z którą można się ustawić na poród--pomóżcie!
[url=http://bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mówią że podobno wejherowo dziś będę u znajomej z okolic Pucka to sie podpytam
ale dziewczyny pisały że bardzo dobry jest ordynator w wejherowie i wogóle że po ludzku

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, jutro w Wyborczej będzie dodatek o porodówkach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o dobrze wiedzieć, poproszę Łukasza, żeby mi kupił.

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu jak Twoje samopoczucie i dzidzi???

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k@ch@
mam wrażenie, że znam Twojego facet z widzenia tylko nie wiem skąd...
moze ze studiów
studiował może na PG?
imageimageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak nadal studiuje na politechnice :-)

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki ten świat mały ;-)

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
K@ch@
jeśli pytanie o samopoczucie moje i dzidzi kierujesz do mnie (też mam Ania na imię), to odpowiadam i dziękuję za zainteresowanie. Obie czujemy sie super. Wszystko minęło, chociaż czasami przez chwilę zaboli i da o sobie znać, ale mam nadzieję, że już nie wróci z taką siłą jak wtedy.
wielkie dzięki za wszelką pomoc i rady. Pozdrawiam
[url=http://bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak lisiczko to o Ciebie mi chodziło! Trzymajcie się cieplutko! Szczęśliwego przebiegu ciąży i rozwiązania :-) ściskam mocno :-)

imageimage
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, my sie wlasnie wyprowadzamy z fajnego wynajmowanego 2-pokojowego mieszkania w Gdansku Glownym niedaleko Madisona, bo kupilismy swoje i tez spodziewamy sie dzidzi.
W kazdym razie mieszkanie bedzie wolne od lutego. Placimy za wynajecie 800zl bez dodatkowych oplat. Wlascicielka jest bezkonfliktowa i bardzo sympatyczna, na dodatek widzimy sie srednio raz na rok ;), bo czesto wyjezdza. Na poczatku wpadala co miesiac po kase, ale jak zobaczyla, ze dbamy o porzadek, to w ogole zaprzestala odwiedzin i przychodzi tylko wtedy, jak np. trzeba zrobic jakis remoncik itp.
Jesli zainteresuje to Ciebie, to pisz na kruczka(malpa)wp.pl , podam wtedy wiecej szczegolow i kontakt do wlascicielki.
Pozdrawiam i powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

do góry