wyprowadzka
~anna
79.188.112.*
(9 lat temu) 11 marca 2017 o 17:06
ile z Was jest niezadowolonych z mieszkania tutaj.my po 5 latach wracamy do Gdyni.jesteśmy rozczarowani infrastruktura,kosztami,sąsiadami chamskimi,cenami w sklepach,poczta.mieszkamy na pszennej ale to co się tu dzieje,kto tu się sprowadza to masakra.szkoda,ale w sumie to ulga
19
8