Widok

wyprowadzka

ile z Was jest niezadowolonych z mieszkania tutaj.my po 5 latach wracamy do Gdyni.jesteśmy rozczarowani infrastruktura,kosztami,sąsiadami chamskimi,cenami w sklepach,poczta.mieszkamy na pszennej ale to co się tu dzieje,kto tu się sprowadza to masakra.szkoda,ale w sumie to ulga
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 8

Prędzej czy później to samo dopadnie cie tam gdzie się wyprowadzić:(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Algida hałasuje??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry