Widok

wysoka prolaktyna

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,miałam proble z regularnością miesiączek, ginekolog zlecił badania hormonalne, okazało się że dość znacznie przekroczobny mam poziom PRL. Ginekolog dał mi skierowanie do endokrynologa, ale wizyta dopiero za kilka m-cy.
Czy wysoki poziom tego hormonu może wpływać na płodność, bo staramy się z mężem o dziecko ale po roku bez rezultatu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja starając się o dziecko 9 lat temu też miałam 4 razy większy poziom prolaktyny. Dostałam lek i udało się w drugim cyklu od leczenia. Tylko pytanie czemu ginekolog ci nie dał recepty tylko wysłał do Endokrynologa ? Mi ginekolog przepisał leki. Chyba że masz też problem z tarczyca ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też miałam za wysoka prolaktynę leki od gina i w trzecim cyklu ciąża. Do endokrynolog też musiałam się umówić żeby sprawdzić resztę hormonów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dostalam od ginekologa recepte na dostinex i nie szlam do endokrynologa tylko zrobilam badania hormonow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuję jeszcze raz porozmawiać z ginekologiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

))Tego też nie rozumiem. Mam dwa małe węzły tarczycy. O ile mi wiadomo, nie powinny one wpływać na ciążę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

Jakie sa wasze priorytety na swieta? (66 odpowiedzi)

Zastanawiam sie jak ludzie teraz spedzaja swieta... Czy faktycznie najwazniejsze sa...

do góry