Widok

fryzjer azaliowa - proszę o opinie

szukam opinii na temat fryzjera na rogu azaliowej/kminkowej. czy ktos juz korzystal?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Tak i p.Ada i p. Monika są świetne
Trzeba najlepiej umówić się wcześniej na dany dzień i godzinę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
To fryzjerki, które miały zakład na Kokoszkach koło Żubra. Korzystam od lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam z przekonaniem i cieszę się, że teraz są bliżej domu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Zgadza się z dziewczynami, świetne babeczki tną jak się chce :) POLECAM 😁
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Czy ktoś z obecnych tutaj osób posiada byc moze nr.do tego salonu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Numer do pani Moniki: 506 859 552. Niestety nie mam numeru do pani Ady, ale można się umówić przez panią Monikę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
nr. do salonu 511090769
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tyle razy tam przechodziłem i nie wiedziałem o tym salonie.
Czy jest to też męski fryzjer ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy to taki typowy salon fryzjerski czy tylko "po znajomościach"? Nie ma tam informacji ani o godzinach otwarcia ani żadnego kontaktu, nawet informacji że to salon fryzjerski. W jaki sposób można się umówić na wizytę? Tylko uzyskując numer telefonu od znajomych? Czy wyszłyście stamtąd zadowolone?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny są super; czynne często od 8 nawet do 18
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hihihi tajny fryzjer :) Dobre sobie. Panie maja tak dużo pracy, że chyba nie mają czasu na myślenie o szyldzie - swego czasu był fryzjerski plakat w oknie . Teraz też go chyba nie ma....
Ale nie bójcie sie, zakład super. Fryzjerki obie na medal - i pani Monika i Ada. Polecam , a korzystam z ich usług od lat i jestem zawsze zadowolona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
To żaden cichy fryzjer. Jak wspomniał przedmówca Panie mają tyle pracy, że trzeba się dużo wcześniej zapisywać. Warto i polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zdecydowanie nie polecam. Od jakiegoś czasu pracuje tam blondynka, której wcześniej nie było. Nie wiem czy jest to praktykantka czy nowa fryzjerka. Kobieta nie potrafi wykonać prostego męskiego strzyżenia. Mężczyzna przede mną wyszedł wręcz wściekły, fryzjerka nie potrafiła wykonać najprostszych strzyżeń, które wykonałoby wiele osób we własnym zakresie w domu. Jest bardzo niemiła, pyta klienta czy taka długość włosów odpowiada, jednak po krótkich namysłach klienta, fryzjerka pogoniła go tekstem, że ma szybciej myśleć, bo się spieszy. Następnie wybrała się do umywalki, gdzie klientom myje się włosy, nabrała wody w usta, trochę je przepłukała i "omelała" umywalkę wypluwając wodę, nawet nie spłukując pozostałości z jej ust. Wyszłam stamtąd z ciężkim szokiem i na pewno tam nie wrócię
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2
Korzystałam :) Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
moje dziecko nie chce chodzić do pani blondynki stwierdził,że głowa go boli po przyciskaniu maszynki do tej pani już nie pójdzie...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
gdzie dokladnie jest ten fryzjer? maja strone internetowa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy ktoś wie kiedy wracaja Monika i Ada?
W międzczasie byłam w jakimś 'Atelier';) Dziewczyny moga bez kompleksów konkurować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
A wiecie może jak ścina pani Elwira? Umówiłam się, ale nie jestem przekonana. Czy to jest ta blondynka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Raczej Ta blondyna bo druga ma na imię Natalia :( czekam na recenzję; )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6