Widok
Hihihi tajny fryzjer :) Dobre sobie. Panie maja tak dużo pracy, że chyba nie mają czasu na myślenie o szyldzie - swego czasu był fryzjerski plakat w oknie . Teraz też go chyba nie ma....
Ale nie bójcie sie, zakład super. Fryzjerki obie na medal - i pani Monika i Ada. Polecam , a korzystam z ich usług od lat i jestem zawsze zadowolona.
Ale nie bójcie sie, zakład super. Fryzjerki obie na medal - i pani Monika i Ada. Polecam , a korzystam z ich usług od lat i jestem zawsze zadowolona.
Zdecydowanie nie polecam. Od jakiegoś czasu pracuje tam blondynka, której wcześniej nie było. Nie wiem czy jest to praktykantka czy nowa fryzjerka. Kobieta nie potrafi wykonać prostego męskiego strzyżenia. Mężczyzna przede mną wyszedł wręcz wściekły, fryzjerka nie potrafiła wykonać najprostszych strzyżeń, które wykonałoby wiele osób we własnym zakresie w domu. Jest bardzo niemiła, pyta klienta czy taka długość włosów odpowiada, jednak po krótkich namysłach klienta, fryzjerka pogoniła go tekstem, że ma szybciej myśleć, bo się spieszy. Następnie wybrała się do umywalki, gdzie klientom myje się włosy, nabrała wody w usta, trochę je przepłukała i "omelała" umywalkę wypluwając wodę, nawet nie spłukując pozostałości z jej ust. Wyszłam stamtąd z ciężkim szokiem i na pewno tam nie wrócię