Czy ktos korzystał z usług??Jesli tak to z jakimi efektami?
00
~JaS
89.77.22.*
(16 lat temu) 10 marca 2010 o 23:26
asia, ja tez była u Sebastiana, odkąd juz go tam nie ma o nie mam po co przychodzić do tego fryzjera, bo ostatnio zrobiły mi sie po tygodniu od farbowania zielone włosy!!
Ale Seba był cool... i te jego niebieskie oczyska... Oczywiście profesjonalista :)
a wiecie może gdzie przeniósł się młody chłopak bllondyn o imieniu Sebastian który był tam fryzjerem? Naprawde był rewelacyjny no ale od kiedy już go tam nie ma to szkoda mówić...