Widok

fryzjer na Morenie

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić dobrego fryzjera na Morenie? Byłabym baaardzo wdzięczna!!!
Pozdrawiam!!

Ania D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym moim Klipsie pytaja mnie, na ile mniej więcej mogą sobie pozwolić :) I wtedy szaleją :) Ale przed większym ciachnięciem typu kukuryku na czubku czy krótsza jedna strona pytają :)
A ja się godzę :) I nigdy nie mam te samej fryzurki :)
Ciekawe, co następnym razem wyczarują ;) niedługo pójdę :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, to mnie utlenił na blond... Chyba nie jesteśmy sobie pisani. Problem w tym, że ja nie wiem dokładnie, jaką fryzurę bym chciała, zwłaszcza, że po chorobie jeszcze mi do końca włosy nie odrosły. Liczę na to, że to fryzjer za mnie lepiej zadecyduje, więc się nie mieszam...

Z pewnością u Filipa umieją się obchodzić z nożyczkami, nigdy nie mam bezkształtnej, nieukładającej się fryzury. Kolor też zawsze jest dobrze nałożony - nie robią discopolowych pasków zamiast balejażu itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a próbowałaś mu powiedzieć,że już tak nie chcesz?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, koka nawet nie miałam na ślubie... Ale od dwóch lat mam na głowie to samo: włosy lekko rozjaśnione, trochę za ramiona, lekko pocieniowane z przodu... Ble.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co koki same Ci czesze?:))) żart oczywiście,mnie się ostatnio głupie żarty trzymają

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt, że za wiele się nie pyta... Ale chyba muszę wyraźnie mu powiedzieć, że nie jestem aż tak konserwatywna, na jaką być może wygladam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja z ciekawości chcę do niego iść,bo chciałabym, żeby coś wyczarował na mojej głowie bez pytania co ja bym chciała

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja najczęściej chodzę do Filipa. Ale jakoś specjalnie zachwycona nie jestem. Fryzurę mam zwykle bez rewelacji, ale fakt, że też bez wpadek. Tylko moje uczesanie ślubne jemu nie wyszło... Dobrze, że Wiza je poprawiła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniad, ładne kolory farb (i dobre farby) ma kadus :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałam o takim fryzjerze Filipie,on ścina naprzeciwko szpitala wojewódzkiego w Gdańsku i podobno wcale nie pyta jak chcesz być obcięta,koleżankę obciął i bardzo ładnie wygląda

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chciałabym zrobić jakiś fajny kolorek na włoskach - no i żeby ktos w salonie mi doradził;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam niestety i robic nie bede nie licz na to


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nio :)
Tyle że mi na Morenę zawsze nie po drodze :)

A masz jakieś zdjęcia? (swoje z fryzurką) :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatka to ta babka z moreny scieła mnie jak w Klipsie tyle ze taniej


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klips to mój faworyt ;)
Jak narazie nigdzie indziej się nie wybiorę :) :) :)
Może i czasem drożej, ale warto!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki bardzo dopiero co byłam u fryzjera w klipsie jestem zadowolona ale jak dla mnie to wydaje mi się za drogo bo zapłaciłam aż 165 zł za włośy średniej dlugości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam telefon tylko ale zadzwon to podadza ci adres
58 345 78 84


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a podajcie numer telefonu i dokładny adres tego salonu joanna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale Joanna super jest ja sie tam 2 czerwca tez chce czesac


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co chcialabyś zrobić z włosami,bo w Jamajce ścięcie z myciem to ok 20-25 zł,podobnie w tym drugim salonie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry