Widok

z takim czyms sie jeszcze nie spotkalam

obsluga masakryczna. Zeby cos zamowic to trzeba czekac i czekac no chyba ze podejdzie do baru kolega i zwroci na siebie uwage barmana. ciasno ze nie ma jak tanczyc szok chyba jakies ograniczenia powinny obowiazywac co to bydlo czy ludzie? klimatyzacja?? chyba nie wiedza co to jest no chyba ze trafimal na wieczor ugotujmy sie i zasmrodzmy potem.
no i ostatnia najwazniejsza rzecz mozna dostac za darmo w leb a ochrona? w dupie to ma wyprosi na zewnatrz i sparwy niech sie same zalatwiaja najlepiej niech sie pozabija towarzystwo
Moja ocena
Browar Trójmiejski Lubrow kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

myśle,ze nie jet pan zadowolony ,ze wyprowadzono pana z klubu.Jeżeli nie potrafił się pan zachować ,to tak niestety się dzieje.Rzeczywiście było dużo ludzi,może za dużo ?zawsze przy barach dłużej się czeka,jeżeli jest dużo ludzi. Czasami trudno wszystkim dogodzić.Jeżeli został pan czym kolwiek urażony przez nasz personel ,przepraszamy,GRUPA BARBADOS
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od kiedy ania to imię męskie? mnie nikt nie wyprowadził proszę czytać ze zrozumieniem. I czas chyba się nad tym zastanowić jeśli jest tyle negatywnych komentarzy odnośnie obsługi to coś musi w tym być i czas się nad tym zastanowić. Każdy ma prawo do opinii swojej po to jest to forum a zauważyłam że jeśli tylko ktoś napisze coś nie tak to już jest odzew, i wszystko przeinaczone. Nie każdy kto tutaj pisze jest byłym pracownikiem. Trochę szacunku może dla ludzi tak? wszyscy są źli tylko super klub jest ok? Ktoś tu nie potrafi się do błędu przyznać. kasa kasa kasa tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj się dowiedzieć ile oni tam zarabiają. Wtedy zrozumiesz ich podejście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co to mnie obchodzi każdy kto mało zarabia ma być aroganckim gburem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry