Widok

za dużo, czy za mało?

Wesele Morena Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dzisiaj wybieramy sie żeby w koncu załatwić wszystko w kościele. chcemy dać 500 pln jak myslicie będzie ok? chodzi o to żeby nie wyjśc na głupka ani w jedną ani w druga strone. a no i czy odrazu po spisaniu protokołu załatwiany zapowiedzi?
a może ktos miał ślub w " Bożym Ciele" na Morenie i wie ile powinno się dać za ślub ? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
domyślam się jaka byłaś zła :-/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rudzieńka a zapytasz tą teściową Kasi o uszycie sukni?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, ale bede sie z nią widziała dopiero po swiętach.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha
A zapytasz ją?
Bo ja po świętach będę też jechała i chciała bym jak najszybciej wiedzieć
A może mogła byś zadzwonić do niej?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśńie wyjechała do łodzi do syna na święta i bedzie dopiero po. ale zaraz jak sie z nią spotkam, bo musze iśc na przymiarke to się spytam:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiesz kiedy to będzie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agus nie wiem dokładnie ale napewno zaraz po świętach

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki to będę czekała na wiadomość :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my własnie tyle daliśmy - hihi - z upustem bo wybralismy parafię nie moją i nie mojego meza

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z Organistą...???Jemu też trzeba coś dać?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my dawaliśmy 100, zeby łaskawie zgodził się na akompaniament skrzypaczki ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczynki powiedzcie mi jakak jest kolejnosc załatwiania w Kosciele???-nauki mamy juz za soba -i teraz co pierw do usc czy do kancelarii po jakies dokumenty i dopiero do usc??????:)))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0