Widok
za krodki trzon
Witam mam takie pytanie czy da sie cos zrobic jak trzon od amortyzatora jest za ktodki. wystaje niewiele za glowke ramy ze sterami (ok 1 cm) trzon jest ze stali cro-mo . Wiem ze na tym forum wiekszosc odpowiedzi sprowadza sie do kup nowy itp. i za takie odp. dziekuje . chodzi mi o jakis patent, kompinacje czy co kolwiek takiego dzieki czemu nie bedzie koniecznosci wymiany amorka. dzieki i pozdrawiam
kurde, mialo byc RST. a to chyba dla tego ze to kiepska marka i nie ma duzo starania zeby te rurki powymieniać. Pytałem w cyklo o mozliwość wymiany rury w bomberze to jeden fachowiec gadal ze spoko, tylko muszer sobie rure sam kupic bo oczywiscie oni rur nie mają. drugi raztam dzwonilem i inny fachowiec juz taki pewny siebie nie byl i olalem ich, tak czy siak na rure bym musiał czekać az przyjdzie pocztą więc wysłałem do gregorio widelec, przyn ajmniej pewność mam że to co zrobili się nie rozwali.