Widok

zachęcić dziecko do noszenia rękawiczek pomysły?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
J.W. mam pomysł zeby kupic mu rękawiczki takie piszczące wiecie gdzie mogę takie kupić? a macie inne pomysły jak zachęcic dziecko do noszenia rękawiczek?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
wyjdz z nim bez rękawiczek gdy zmarzną rączki to założy :-)

Jakieś dziwne problemy macie z tymi dziećmi :-) no albo na składzie kupę tych rękawiczek których nikt nie chce kupić.

Podobno jeśli coś się źle sprzedaje to trzeba znaleźć problem i go wypromować a wtedy produkt się sprzeda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
o czmy ty kobieto mówisz?jakim składzie? mojemu to nie przeszkadza jak nie ma rękawiczek tylko potem na ręce się pcha żeby się ogrzać
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niech sam wybierze jakis rekawiczki fajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem czegos takiego,że nie chce nosić rękawiczki,ma nałożyć na rączki i koniec kropka,nie ma,że nie chce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bądź konsekwentna, nie ma na rączki, tylko nakładamy rękawiczki, powtórzysz kilka lub kilkanaście razy i odpuści. Mam dwulatka, więc coś o tym wiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajne obrazki na rękawiczkach powinny go zachęcić , moze kup takie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm moja raz wyszła na dwór bez rękawiczek i chcą złapać się barierki przy schodach zauwazyła, że jej zimno- od razu mówiła, że zimne jest od tamtej pory sama przynosi rękawiczki by je założyć..no ale moje dziecko choć ma niecałe 2 latka już ma wyuczony nawy wychodzenia w czapce, hustce/kapelusiku/szaliku i rękawiczkach po prostu nie było opcji bez i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no co za idealne mamy, urodzicie drugie dziecko, które gwarantuje ze bedzie zupełnie inne i wtedy może również skorzystacie z tych rad które dziewczyny daja.

Czesto mamy dzieci, które po prostu z natury sa grzeczne i spokojne całą zasługę za to przypisuja sobie, ze niby tak świetnie wychowały, ale juz po urodzeniu drugiego dziecko otwierają oczy i przestaja sie mądrzyc
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
ccc popieram w 100%. Jak bys o mnie pisała ;) hehehe
U mnie się tak trafiło ;) Pierwsze dziecko ideał, a kolejne.. ehh - zgrzytam zębami ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam ten sam problem z rękawiczkami, nawet jak uda mi się jej ubrac to za moment zdejmnie je a potem juz nie chce sobie dac ubrać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja też nie chce nosić. mam najróżniejsze i ciagle ściąga. jak jej zmarzną ręce, to też nie chce ubrać, płacze, ze ją bolą i tyle.
opcja, że bez rękawiczek nie wychodzimy odpada, bo ja muszę czasami wyjść z domu choćby zakupy zrobić;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasami sie sprawdzaja pieciopalczaste bo dzieci nie lubia ograniczenia ruchu z jedno. u nas dziala ladny rysunek. te cudowna porade zakladania do znudzenia polecam jak taka mama pakuje dziecko rano do wozka zeby zaprowadzic do zlobka a potem sama zdarzyc do pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mały tez nie ubierze żadnych ,ani rąk nie chce chować pod śpiworek jak jedzie w wózku ,ręce sino-bordowe, krzyczy że bolą a jak chce mu ubrać rękawiczki to się rzuca .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas maly sie buntowal w tamtym roku czasami ale jak raczki zmarzly to już po problemie teraz jest problem, że nie chce dać sobie założyć tylko sam sam he pokracznie mu czasem wyjdzie ale zakłada zawsze nawet jak mi się wydaje, że nie ma takiej potrzeby:)

ale spotkałam ostatnio znajomą i jej młody ściągał rękawiczki a ona w kurteczce albo polarku miała takie coś od wydłużenia rękawa z tej rzeczy, ze mozna bylo naciagnac na kciuk i tedy mega trudno takiemu dziecku się wydostac z rękawic. bo naciągała to na te rękawiczki własnie.

ale choć mój uparty to ja walcze z tym, że albo idziemy w tym albo w cale jest troche buntu czasem ryku ale w końcu ulega.

no i może faktycznie pomoże wybór z ulubioną postacią itp
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mojemu kupiłam 5palcowe i nosi. Mówię mu że zakładamy rękawiczki, bo jest zimno i że każdy paluszek musi trafić do swojego ciepłego domku. Na Kubę działałoby też pewnie udawanie głosu (że paluszki do niego gadają, hehe np. oj kubusiu kubusiu zimno nam, schowaj nas w domku. to działa ze wszystkim). Popieram, że konsekwentnie zakładać i basta, pewnie też podziała.
I potwierdzam - dzieci są różne, tylko u mnie pierwszy to buntownik, a córcia na razie anioł;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam ten sam problem ale z czapką z daszkiem :P

jak młody ściągał ja zakładałam i tak w kółko :) w końcu dał za wygrana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przechodziliśmy to samo..w zeszłym roku założył dopiero jak było -7 a tak ciagle ściagał i wył niesamowicie a miał rok, obecnie chodzi do przedszkola, prawie 2 latek, i też nie chciał zakładać Panie powiedziały że jak nie będzie nosił rękawiczek to nie będzie chodził z dziećmi na plac zabaw...nie pomogła ..różnie go przekonywałyśmy..5palczaste, z autkiem i nic..aż do rękawiczek doszyłam główki piesków (takie od skarpet soxo) i pokazałam mu ze może udawać pieski i pomogło !!! po jakimis tygodniu zaczął nosić różne rękawiczki i jeszcze domaga się abym ja miała rękawice :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój nie chciał dopóki nie założył takich misiowych z pepco za 4 złote - wszystkie super extra i przy tym mega drogie miał w nosie i płakał,jak tylko podchodziłam, żeby mu chociaz pokazać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i ja stoczylam wojne o rekawiczki. Bilans jest taki, ze zalega kilka roznych rodzajow rekawiczek, mlody kilka razy zmarzl w rece, ale zadzialalo chyba w koncu to, ze wrocilismy sie ostatnio ze spaceru, bo nie chcial zalozyc rekawic. Byl powrot na niezlej syrenie, ale nastepnego dnia pokornie dal sobie zalozyc i od tej pory jest ok.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak pożyczyć dziewczynie rękawiczki skorzanne czarne długie w kościele
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

do góry