Widok

zaćma

Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, zabieg trwa ok pół godz ( z przyjęciem i wypisem 3-4 godz). Tata w zeszłym roku usuwał zaćmę w lewym oku też tu w ncm, ale odpłatnie, a w tym roku okazało się że jest możliwość na nfz (do końca grudnia). Wizyta kwalifikacyjna 26.10 a zabieg już 2.11, kontrola na następny dzień - czyli wszystko praktycznie w ciągu tygodnia! Warunki komfortowe - pokoje 2-3 osobowe z łazienką i tv, bardzo miły i pomocny personel. Można dopłacić za lepszą soczewkę.
Brawo i dziękuję w imieniu taty i swoim.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam,pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję za miłą obsługę, a zwłaszcza Pani doktor Anicie Szkarłat która robiła mi zabieg pięć dni temu .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Soczewki ponadstandardowe to dobry wybór. http://alfavision-zacma.pl/dobierz-soczewki-ponadstandardowe/ - rodzaje soczewek do operacji zaćmy są różne i warto zapoznać się z opisem każdej, aby wiedzieć jaką wybrać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja babcia na usuwaniu zaćmy pojechała do Radomia bo raz, że jest tam krótki czas oczekiwania na wizyte to dwa nie ma kolejek i co najważniejsze wszczepiają nowoczesne, wewnątrzgałkowe soczewki firmy Alcon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Akurat w NCM też dają soczewki Alcon, co wynika z nalepki na wypisie. Zabieg na NFZ był na początku lipca, 3 miesiące oczekiwania. Tata już widzi bardzo dobrze. Drugie oko w sierpniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Usuwalimy mojej mamie zaćmę w OneDayClinic - jestem pełen uznania dla lekarzy chirurgów, którzy zajmowali się operacją - wszystko bez najmniejszych zastrzeżeń, 1000% profesjonalizm!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry