zadbamyogroby.pl

Opieka nad grobami

Gdańsk, Stanisława Lema 17/80

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Halina - ocena nowy temat Bardzo dziękuję za rzetelne i terminowe wykonanie pracy przez firmę Pana...
~Halina
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Danuta - opinia O tej firmie można wyrazić się tylko w samych superlatywach: profesjonalizm,...
~Danuta
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 czerwca 2023

Iwona - opinia Serdeczne podziękowania dla Pana Wojtka za bardzo szybkie wykonania usługi...
~Iwona
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2023

BeataW - opinia Polecam usługi sprzątania nagrobków zadbamyogroby.pl Mycie grobowca i...
~BeataW
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Gabriela - opinia Jestem bardzo zadowolona z solidnej, terminowej i profesjonalnej uslugi. Na...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 października 2022

Jacek - opinia Wszystkim, którzy z różnych powodów nie mogą podjąć się opieki nad grobami...
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Mirosław Jędrzejewski - opinia Usługa została wykonana dokładnie według zlecenia i w określonym terminie....
~Mirosław Jędrzejewski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2022

Emilia Zusin - opinia Firma rzetelna i profesjonalna, bardzo dobry kontakt z Panem Wojtkiem....
~Emilia Zusin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2022

Julia - opinia Jestem bardzo zadowolona z usługi pana Wojciecha. Profesjonalizm, szybkość...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2022

Ela - opinia Jestem bardzo zadowolona z wykonanej uslugi.polecam firmę
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2022

Zosia - opinia Moje zlecenie obejmowało sprzątanie,mycie dwóch grobów.Zostało wykonane...
~Zosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

Elżbieta - opinia Polecam usługi sprzątania nagrobków, zwłaszcza abonamentowe, wykonywane...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam firmę Pana Wojciecha! Prace przy sprzątaniu i polerowaniu nagrobków z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2022

Jan S. - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usługi Pana Wojciecha przy sprzątaniu kompleksowym 5 grobów na...
~Jan S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Jolanta - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi p. Wojciecha Zimnego /zadbamyogroby.pl/ Szybko,...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Ilona z Gdańska - opinia wątek zamknięty Moje zlecenie obejmowało sprzątanie, mycie i konserwację grobu podwójnego....
~Ilona z Gdańska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Filip z Gdańsk - opinia wątek zamknięty Potrzebowałem pomocy przy sprzątaniu grobu dziadków przed Dniem Wszystkich...
~Filip z Gdańsk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Jarek - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi sprzątania grobów oferowane przez Pana Wojciecha z...
~Jarek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Katarzyna K - opinia wątek zamknięty Zakupiłam usługę poprzez stronę internetową zadbamyogroby.pl. Usługa została...
~Katarzyna K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Paweł Raduński - opinia wątek zamknięty Zamówiłem wykonanie sprzątania wraz z myciem i konserwacją nagrobka. Nie mam...
~Paweł Raduński
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry