Witam:) Wczoraj(27.01.09 Gdynia,Ucho) byłam na danym koncercie ze znajomymi i... mamy przede wszystkim pozytywne wibracje wyniesione z około godzinnego występu Natalii:) Ciekawe show, muzyka - idealnie to pojęcie odnosi się do kompozycji Natalii, teskty piosenek - sensowne,a nie typu"łubu dubu", rzeczywiście teksty Natali piosenek są odzwierciedleniem Jej odczuć,życia... sa prawdziwe! W Polsce jest rzadkością, żeby myzyka z tekstami "szła w parze"! Natalia jest ambitną, mądrą, piękną kobietą! Atak ludzi na Jej osobę jest wynikiem kompleksów, zazdrości, głupoty!(Nie przejmuj się tym!) Po koncercie Natala zeszła do Nas... m.in. podpisywała płyty, rozdawała autografy, zdjęcia i co najważniejsze można było z Natalą "na spokojnie" porozmawiać:)Nie jest człowiekiem typu "co to nie ja", jest ciepłą, uśmiechniętą, wrażliwą osobą. Jestem pełna podziwu i jestem za Natalią! Mało jest ambitnych artystów w PL,a o Natalii śmiało mogę powiedzieć, że właśnie TAKA JEST! Powodzenia:) i dziekuję za koncert( za wykonanie piosenki "I MISS YOU":) Natalka wie o co chodzi;)
Polecam Wam przesłuchanie płyty Natalii i pójście na koncert.

Pozdrawiam:)
Karolina

p.s.: szkoda, że w PL