Po raz kolejny dziękuję za pomoc .
Do tej pory chodziłam do endokrynologa na Opolską, bardzo sympatyczny a przede wszystkim kompetentny Dr Cieszyński prowadzi mnie od jakiegoś już czasu, jak potrzebna recepta nigdy nie odmawia. Zawsze jak pilnie to przyjmie nawet przed "grafikiem".
Ostatnio zrobiłam badania w ich nowej przychodni na Kowalach (w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok, czy mam sie zgłosić na wizytę) a miłe panie w rejestracji w ciągu jednego tygodnia przekazały wyniki Doktorowi a następnie receptę przekazały na Kowale (gdzie mieszkam) i mam spokój znów na jakiś czas. Nie musiałam przeciskać sie w korkach w godzinach szczytu, tylko przy okazji odbierania dziecka ze szkoły wstąpiłam do przychodni gdzie recepta na mnie już czekała- naprawdę wszystko mają świetnie zorganizowane. Wizyta u lekarza w tej przychodni to nie jest wielka wyprawa obarczona równie wielkimi przygotowaniami przed wizytą (np badaniami) ale wychodzą na przeciw oczekiwaniom klienta.
Szkoda tylko że niektórzy piszą tu tylko wtedy jak coś im się nie podoba a tak mało osób potrafi pochwalić.
A swoją drogą drCzarniak też robił mi kiedyś USG piersi i byłam bardzo zadowolona z merytorycznego opisu.
POLECAM