Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjent - opinia Bardzo rzetelne podejscie do pacjenta. Wschłuchanie się w jego potrzeby,...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

jola - opinia wątek zamknięty korzystałam z usługi doboru badań i pobrania krwi, bardzo miła Pani pobranie...
~jola
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Specjaliści wybitni, konsekwentni, współpracujący ze sobą; w sytuacji mocno...
~Karolina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Anna - opinia wątek zamknięty W końcu po kilku wizytach u p. dr Lizakowskiej - Kmieć mam normalne wyniki...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Polecam , korzystam z usług specjalistów ,świetne podejście do pacjenta, a...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Polecam wątek zamknięty Przychodnia godna polecenia
~J.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Jola - opinia wątek zamknięty Przychodnia godna polecenia
~Jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Placówka godna polecenia wątek zamknięty Wszystkim mogę polecić Endomed- bardzo dobrzy specjaliści z zakresu...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

zarozumiałość nie zna granic wątek zamknięty pan doktor śmiał się z akademii medycznej w białymstoku, w której robiłem...
~criss
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

USG (dr Mariusz Kujawa) wątek zamknięty Dwukrotnie jak dotąd robiłam USG węzłów chłonnych u dr. Mariusza Kujawy i...
~Anna Świtalska-Jopek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

usg tarczycy u pana Wrońskiego stanowczo odradzam wątek zamknięty Przed wybraniem terminu wizyty zadzwoniłam do placówki i zapytałam o...
~była pacjentka
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

zadowolona wątek zamknięty Po raz kolejny dziękuję za pomoc . Do tej pory chodziłam do endokrynologa na...
~MW
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

ilość specjalistów odwrotna do jakości wątek zamknięty korzystałem z usług od 2011 roku teraz wszystko zeszło na psy lekarze...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2013

Hanka - opinia wątek zamknięty Nie zgodzę się z przedmówcą. Panie z rejestracji mówią który lekarz jest po...
~Hanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

WPROWADZANIE BŁĄD PACJENTÓW wątek zamknięty na stronie internetowej można znaleźć informacje ilu to mają endokrynologów...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2013

Nie polecam wątek zamknięty Przychodnia stawia na przyjmowanie pacjentów pakietowych, gdybym jako...
~tomsi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

nefrolog dziecięcy-usg piersi u kobiet wątek zamknięty Opinie Endomed brzmią kusząco jednak widząc to udałam się na usg piersi ,...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

pacjent - opinia wątek zamknięty Polecam! Często korzystam z usług w tej placówce, bo usługi są świadczone...
~pacjent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

dzisiejsza klientka - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę przychodnie. Dzisiaj po raz pierwszy skorzystałam z...
~dzisiejsza klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Polecam! wątek zamknięty Miła obsługa,krótkie terminy oczekiwania na wizytę, świetni specjaliści,...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

25

wątków

do góry