Widok

zadowolona, z małym wyjątkiem

Korzystam z usług tej przychodni od kilku lat. Nigdy nie miałam problemu z zarejestrowaniem się przez telefon, panie w rejestracji są bardzo miłe i kulturalne. Korzystałam głównie z usług lekarza internisty - dr Sokołowskiego, o którym mam jak najlepsze zdanie. Niestety, ostatnio byłam na wizycie u dr Ewy Cieślak - i muszę powiedzieć, że wyszłam zbulwersowana - nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak nieuprzejmym, lekceważącym traktowaniem pacjenta. Nie miałam pojęcia, że tacy lekarze jeszcze istnieją i przyjmują w prywatnych przychodniach. Więc generalnie - jestem na plus, ze zdecydowanym wyjątkiem w postaci wyżej wspomnianej pani doktor.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam, też mam podobne zdanie na temat dr Cieślak, bardzo niegrzeczna a wręcz bezczelna lekarka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja potwierdzam - Pani dr Cieślak jest opryskliwa, podważa słowa specjalistów (w moim wypadku endokrynologa), obraża się na pacjenta i podnosi głos :( rzadko chadzam do lekarza, ale jeśli miałabym korzystać tylko z usług rzeczonej Pani to zmieniam przychodnię;
poza tym jestem na TAK - zwłaszcza jeśli mowa o pediatrach -> oboje mają dobry kontakt z dziećmi i nie szastają antybiotykami (w przeciwieństwie do niektórych lekarek z Gdyńskiej);
rejestracja telefoniczna niestety mierna :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry