Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
taka prawda wątek zamknięty brak słów na temat jakości obsługi przez tą placówkę
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Poradnia POZ NFZ wątek zamknięty Kompetentni lekarze . Bardzo dobra dostępność wizyt w ramach POZ
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

nie polecam wątek zamknięty Wykupiłam droższy abonament medyczny będąc w ciąży. Gdy lekarz dał mi...
~gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Mega słaba obsługa! wątek zamknięty Jestem mega rozczarowana przychodnia. Gdy się do niej zapisywalam jakieś 9lat...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Tragiczna opieka medyczna wątek zamknięty 20 osób w kolejce do rejestracji, miesięczne terminy na specjalistów,...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

nie odbierają telefonów z nfz!!! wątek zamknięty masakra - chcą mieć kontrakt z nfz i więcej kasy ok - ale takim podejsciem do...
~kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2014

Dr Cieślik - strzeżcie się! wątek zamknięty Dr Cieślak to jakieś nieporozumienie - niemiła, złośliwa, opryskliwa,...
~Pacjentka
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Nie przesadzajmy. wątek zamknięty Każdy narzeka na brak możliwości dodzwonienia się... Ludzie, rejestrowałam...
~Dominika
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2013

Ala - opinia wątek zamknięty Potwierdzam wczesniejsze opinie, kiedys była to dobra przychodnia, na wizytę...
~Ala
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2013

po co im telefon? wątek zamknięty Nie da się dodzwonić! Na infolinii (ogólnopolskiej) dostałem informację, że...
~Lord
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

makabra wątek zamknięty potwierdzam rejestracja przez tel granicz z cudem nigdy nie moge sie...
~arleta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Masakra, człowiek chory musi czekać tydzień na wizytę ! wątek zamknięty Któryś raz już przekonuje się, że należąc do tej przychodni lepiej nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

zadowolona, z małym wyjątkiem wątek zamknięty Korzystam z usług tej przychodni od kilku lat. Nigdy nie miałam problemu z...
~Elżbieta C.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

odbierajcie telefony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty za każdym razem, gdy muszę telefonicznie się zarejestrować jest...
~JOANNA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

A - opinia wątek zamknięty Nieprofesjonalna przychodnia ! za każdym razem nie da się dodzwonić, będąc...
~A
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2011

nie przyjeli mnie z zagrozeniem zycia wątek zamknięty po 1 mam pakiet ubezpieczen w tej przychodni ( ten drozszy) i za kazdym razem...
~Aleksandra Motyka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2009

Dobry lekarz - kiepski kontakt z rejestacją wątek zamknięty Witam. Jesteśmy z Żoną od 5 lat pacjentami Dra Sokołowskiego. Lekarz...
~po sąsiedzku
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

zadowolona wątek zamknięty Moja opinia nie może być inna, jak BARDZO POZYTYWNA! Fakt, ciężko jest się...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

W co raz gorszym stanie wątek zamknięty Lekarze sa różni niektórzy wiedzą po co tam pracuję.Ale są tacy co mają...
~Aggnieszka1
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

niekulturalny lekarz wątek zamknięty Pomimo wykupionego DODATKOWEGO ubezpieczenia gwarantującego wizyty domowe,...
~akraj
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

34

wątków

do góry