Widok

zajęcia dla ludzi po 30 roku życia:)

mam takie nietypowe pytanie...
pamiętam,że chyba w wakacje widziałam rozwieszone plakaty ze stowarzyszenia, którego nazwy nie pamiętam, o zajęciach dla ludzi po 30r.ż. strasznie żałuję, że nie mogłam z nich skorzystać. ciekawa jestem czy Państwo może coś wiedzą na ten temat? Może teraz też jest coś organizowane w te popołudniowe wieczory. Chodzi mi o to, żeby spotkać się gdzieś z innymi osobami, porozmawiać, lub też zapisać się na jakieś kursy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam na zajęcia. Projekty skończyły się w grudniu i oprócz wiedzy którą zdobyłam, poznałam fantastycznych ludzi. Dodam jeszcze, że kursy były bezpłatne.Z tego co wiem stowarzyszenie przygotowało nowe wnioski o środki z UE na kolejne projekty. Czy otrzymają kasę, to się okaże na wiosnę. Proszę obserwować stronę stowarzyszenia http://www.eplusi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie udało sie tym razem pozyskac pieniedzy na zajęcia dla dorosłych. Ale będziemy znowu próbować. Kolejne konkursy powinny pojawić się niebawem. mamy pewien pomysł związany z zagospodarowaniem przestrzennym w Baninie, czymś co uporządkowałoby trochę chaos budowlany, albo chociaż "centrum"Banina jeszcze nie wiemy czy będzie to projekt miękki - same szkolenia (z zagospodarowania przestrzennego, projektowania przestrzeni) czy powiązany z jakimś działaniem. Pomysł dopiero kiełkuje nam w głowie. mamy kilka pomysłów na zdobycie pieniędzy. Na marginesie - zachęcam do zaangażowania sie w pracę stowarzyszenia - powoli brakuje nam sił:) Szczególnie zachęcam osoby, które mają doświadczenie w zdobywaniu pieniedzy lub też chciałyby przyłaczyć się do pracy nad projektem, wziąć udział w spotkaniach, podczas których ustalimy ramy projektu. mój email: u.krojec@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry