Widok

zajęcia dla mamy z 6latkiem

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Hej dziewuszki:) jestem Mama kochanego jednak dość niesfornego 6latka. Dodam że 2lata temu Antoś "stracil"Ojca.Odszedl do innej kobiety.Mimo że zabiera syna 2razy w miesiącu to widzę że Antek od jakiegoś czasu jest niegrzeczny niecierpliwy i nawet agresywny. wychowuje go sama i staram się robić wszystko aby wyrósł na super mężczyznę mimo braku ojca.jego agresja jest dla mnie niepokojąca.chodzi na terapię sensoryczna SI Jednak zdazy mu się rzucić czymś w ścianę lub uderzyć kolegów w przedszkolu.Duzo z nim rozmawiam a Antoś w każdej rozmowie twierdzi że się stara ale nie potrafi sie uspokoic jak cytuje"ktoś go prowokuje" myślałam o dodatkowej opiece psychologa ale bardziej o zajęciach gdzie by się wyzyl a potem wyciszyl chciałabym w miarę możliwości uczestniczyc w każdym momencie jego życia więc znacie dziewuszki jakieś zajęcia dla mamy i 6latka?w necie są same dla mam z niemowlakami albo max do 3lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez mam 6latka, tez chodzi na SI, ale z powodu nadruchliwosci i nadpobudliwosci. Agresywny poki co nie jest. Tez szukałam jakis zajec w Gdyni, ale niestety nie ma nic. Dzieciaki sa w takim wieku, ze powinny byc juz samodzielne i same chodzic na zajecia. Ja zastanawiam się nad karate, wpajają tam filozofie rozwaznego uzywania swojej sily itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleżanka chodzi z synem Kreatywne Centrum Rodzinne Familion
Gdynia, ul. Wiczlińska 40, o zajęciach mówi „emocjonalia” chyba, ale nie wiem czy tak się one nazywają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry