Widok

zajęcia : tak, pan Tomek:nie!

Jakość prowadzonych zajęć jest na zadowalającym poziomie. Niestety, co do pana Tomka, to muszę się zgodzić ze wszystkimi negatywnymi opiniami. I nieprawda jest,że złe oceny wystawia mu konkurencja. Trzykrotnie miałam okazję się z nim zetknąć i, mimo że jestem spokojną osobą, myślałam że w pewnym momencie wyjdę z siebie i stanę obok. Na szczęście jego krytyczne uwagi nie były skierowane do mnie. Zwracanie się do klientów per ty, też nie jest właściwe, zwłaszcza że nie jest przejaw przyjacielskiego stosunku do klienta , tylko pokazanie swojej wyższości. Jest naprawdę niemiły,żeby nie powiedzieć chamski. Poniża ludzi, którzy przecież są jego klientami. Podejrzewam,że większość osób zrezygnowałaby z karnetu, gdyby nie to,że wykupili groupon, a niełatwo jest od nich odzyskać pieniądze.ale ten człowiek już taki jest, nie zmienicie go. ale macie wybór:albo skorzystacie z niezłego basenu, albo ze względu na szefa Argonaut z tego zrezygnujecie. O pani Yvetcie nic nie wiem, jeśli jest żoną szefa, to współczuję.
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
klimat: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie polecam wręcz odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!! NIE DAJCIE SIĘ NABIC W BUTELKĘ!!!!!!! TA SZKOLA POWINNA SIE NAZYWAC AROGANT!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja to się dziwię, że mu jeszcze nikt mordy nie obił ... może wtedy by się otrząsnął .... ja tam już ich omijam z daleka .... i tylko żal że kolejni ludzie będą musieli mieć z nim do czynienia .... niestety fałszywe opinie przekłamują rzeczywisty obraz firmy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry