Zdrofit Gdańsk Przymorze to wyjątkowe miejsce, gdzie znalazłem wszystko to, co potrzebowałem aby zrelaksować się aby odreagować codzienne stresy w komfortowych warunkach i wyjątkowej atmosferze - po prostu miło spędzić czas. A to za sprawą i o to wszystko zadbała dziś Natalia Świenc. Sposób w jaki prowadziła dzisiaj poranne zajęcia dają kopa na cały dzień i co dla mnie jest bardzo ważne mam jeszcze większy zapał do trenowania ! Pasja z jaką ONA prowadzi zajęcia jest imponująca a klimat zajęć niepowtarzalny. W skali do 10, mocne 10 za rzetelną wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie, punktualność i dobrą motywację. Nie było nudy! Po takim treningu większość z nas wychodziła zmęczona z uśmiechem na twarzy i z milionami endorfin. Do dyspozycji mieliśmy dużą salę w pełni wyposażoną w sprzęt: hantelki (różne wagi), piłki gimnastyczne ,stepy, itp. Sala fitness posiada dobre nagłośnienie i nowoczesne systemy klimatyzacji. Łatwość dojazdu i dogodna lokalizacja to kolejne argumenty że poczujesz się tu wyjątkowo dobrze. Serdecznie polecam !