Widok

zamiana czy jest możliwa??

Zaspa Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
jw. mieszkam w mieszkaniu komunalnym-w centrum Wrzeszcza, mieszkanko jest do remontu-mieści się na poddaszu-ma swój urok itd. 3 pokoje kuchnia łazienka-chciałabym je jednak zamienić na mieszkanko na Zaspie albo w okolicach-myślicie ,że jest możliwa zamiana-nawet jeśli w gre wchodzi wykupienie długów itp, ??chce zamienić na wyższy standart.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi się, że tak - ale chyba bedzie najlepiej jak przedzwonisz do urzędu czy możesz zrobić zamianę z komunalnego... (nie wiem jak to wygląda przy zamianie z komunalnego na komunalne, czy też na mieszkanie w innej formie - spóldzielcze? własnosciowe?) w każdym razie jak ktoś wie - niech sie wypowie

wiem tylko, ze w gazetach ludzie sie ogłaszają, że zamienia mieszkania lub wykupią za długi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam podobny problem, z tyż, że planujemy zamienić 2 pokoje (mieszkanie własnościowe) na własnościowe wieksze. Narazie nic w tym kierunku nie robimy, planujemy w połowie przyszłego roku zacząć poszukiwania, więc tez sie dołączam do pytań co i jak?

image [/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Biuro Inżynierskie AKTA (3 odpowiedzi)

hej hej! Serdecznie odradzam tego admin z Gdynii. Nie tylko nam nie pomagał, ale chciał nas...

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...

Brama garażowa (24 odpowiedzi)

Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się montażem i sprzedażą bram...

do góry