Widok

zamykanie naczynek na twarzy

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy możecie polecić specjalistę, który zajmuje się zamykaniem naczynek na twarzy laserem?
Mam trochę popękanych naczynek na nosie i policzkach, jakieś trzy tygodnie temu miałam zabieg elektrokoagulacji, ale nie przyniósł efektów, wrecz przeciwnie mam wrażenie, że pojawiły sie kolejne naczynka. Twarz mam mocno zaróżowioną i ogólnie niefajnie sie prezentuje po tym zabiegu.
Proszę o namiary na jakiegoś dobrego specjalistę, na terenie trójmiasta oczywiście ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też się przyłączam ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn miał laserowe usuwanie naczynka na policzku. Było dosyć duże,po tygodniu odpadł strupek i po zabiegu nie ma śladu. Było to jakieś cztery lata temu,ale gabinet mogę polecić.

http://www.cosmea.pl/home
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Justa dzięki za informację, może jeszcze któraś z forumek poleci jakiś gabinet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam ci zabieg elektrokoagulacji - jest trochę nieprzyjemny , masz strupki i trochę boli ale naczynka znikają. Kilka razy robiłam laser mniej bolesny , droższy ale efekty nie były tak dobre jak przy elektokoagulacji. Polecam udac się do dermatologa lub kosmetologa - koniecznie sprzawdz czy ma dyplom !!! pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przerzutka przecież Karcia2303 wyraźnie napisała,że trzy tygodnie temu miała zabieg elektrokoagulacji i nie przyniósł efektu. Dlatego szuka innego rozwiązania.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
laser to swiatło a elektrokoagulacja to zamykanie pradem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też zamykałam naczynka u dr Grabiasa (cosmea) to bardzo dobry specjalista, również z polecenia do niego trafiłam. Wcześniej inny dermatolog nie potrafił poradzić sobie z problemem, a tutaj wystarczyły dwie wizyty i śladu nie ma ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj na znanylekarz i innych takich stronach. Najlepiej udać się do kosmetologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Borykam się z problemem popekanych naczynek na nogach jak równiez na twarzy od kilkunastu lat. Przetestowałąm już chyba wszystkie dostępne na rynku metody (więcej na ten temat w wątku: "żylaki, pajączki, co z tym"). Stosowalam już "cudowne" kremy, rajstopy, chirurgiczne usuwanie tych "mikrożyłek", elektrokoagulację (igła z prądem), nic nie pomoglo na dłuzej. Zastanawiam się nad laserem. Czy ktos tutaj usuwał naczynka za pomocą lasera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam laser, uważam, że to najlepsza metoda na usuwanie naczynek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie jest tak, że naczynka znikają a pojawiają się w innych miejscach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, ale jeśli ich nie usuwasz to i tak masz ich coraz więcej. Jeśli coś ma Ci wyskoczyć to nie ma znaczenia czy robiaś wcześniej laser w danym miejscu na ich usunięcie czy nie. I tak się pojawią. Ja ostatni raz robilam 4 lata temu i teraz sobie powtorze mam tylko na jednej lydce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie robiłaś i ile Cię to kosztowało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Usuwałam w Clinica Cosmetologica w filii w Gdańsku, ale ile mnie to kosztowało to juz nie pamietam, w koncu to 4 lata tak wiec wiele mogło sie pozmieniac. Na ich stronie powinnaś znaleźć cennik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam że warto http://nerodigital.pl/zabieg-zamykania-naczynek/ trzeba dbać o swoje zdrowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

do góry