Widok

zarobki administracja biurowa, ile dają ?

Rozglądam się po dłuższej przerwie za pracą na stanowisku administracja biurowa (asystentka, office manager, kierownik biura). Jak się już zdarzy oferta z widełkami wynagrodzenia, to mam takie wrażanie, że nie jest najlepiej i że zarobki zatrzymały się tutaj na poziomie sprzed lat (np. kierownik biura w kancelarii prawnej 3200 zł netto, reklamowane jako bardzo atrakcyjne zarobki). Może ja źle szukam ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Prezes rozmawia z kandydatką na sekretarkę:
- Ile zarabiała Pani w poprzedniej firmie?
- No ze 4000.
- Ja z przyjemnością dam Pani 6000.
- Z przyjemnością to ja miałam 10000."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawody administracyjne i umysłowe są tutaj bardzo słabo wyceniane, może jest za duża podaż?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też wydaje mi się, że jest za dużo kandydatów na takie stanowiska, stąd nie ceni się takich osób i zarobki są odpowiednie czyli jak nie ty to ktoś inny tą pracę bierze. Z drugiej strony Trójmiasto to miejsce, gdzie zarobki są ponoć wysokie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie we wszystkich branżach. Nie za bardzo rozumiem stwierdzenie "nie ceni się tych osób " przecież każdy wycenia się sam.
Praca biurowa od kiedy pamiętam była słabo opłacana, czy to inżynier, czy sekretarka. Moja babka od paznokci jest inżynierem, twierdzi że z robienia paznokci ma lepszy pieniądz, teraz zatrudnia jeszcze dwie inne dziewczyny :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Nie ceni się tych osób" bo widocznie zawsze znajdzie się dzięcioł, który zgodzi się pracować za mniej lub tyle ile dana firma proponuje. Trudno tutaj cokolwiek negocjować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli wynegocjuje za mało to wystarczy poczekać :) od pół roku do roku jak się pokaże kolejny nabór na to stanowisko. Czasami ludzie mają taką sytuację życiową że biorą jak leci, ale z czasem zmieniają na lepszą, to naturalna kolej rzeczy. Widocznie firmy wolą mieć pracownika gorszego (niedoswiadczonego, nieproduktywnego) ale za to taniego. Różne firmy mają różną politykę, niektóre nie mają żadnej i tak to wygląda. Mi bardzo często zdarza się rezygnować ze współpracy z firmami które mają niekompetentnych pracowników lub zbyt dużą rotację , bo to strata też mojego czasu.., za to te ze stałymi pracownikami mają komplet zamówień i ich cena niestety też idzie w górę....
Najbardziej kocham wizyty urzędach dużych miast kiedy muszę tłumaczyć pracownikom-urzędnikom jak sprawę należy załatwić, normalnie widzę że oni robią to pierwszy raz i sama im mówię czego i gdzie powinni szukać, jak tak dalej pójdzie to zacznę chyba wystawiać faktury za szkolenia :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracy administracyjno-biurowej jest mnóstwo, prawie każda firma to ma :) Na rynku jest dużo szukających takiej pracy, to fakt, ale jak się ma ładnie zdane kwalifikacje i tytuł zawodowy to nie powinno być problemu. Ja nie jestem po studiach, ale mam tytuł technika administracji i kwalifikacje zawodowe państwowe po Cosiusie Krakow i nie narzekałam na szczęście na pracę. Na początku się bałam, ale szybko znalazłam coś fajnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Praca

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry