Widok

zaropiale i opuchniete oczko u dziecka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dzis moj maly obudzil sie z zaklejonym i spuchnietym oczkiem.Co to moze byc?Tylko jedno,nie boli go.Ma leciutki katar,woda z nosa.do lekarza idziemy po poludniu,ale czy ktos mial cos takiego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Córa moja jakieś 2 miesiące temu obudziła się z okiem jak Kwazimodo :), okazało się, że ma zapalenie spojówek ( a też tylko jedno oko miała spuchnięte)

syn ostatnio miał spuchnięte, też JEDNO oko i to prawdopodobnie było od kataru
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moj mial ostatnio od kataru.Przemyj sola fizjologiczna,u nas to pomoglo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas pomogła Biodacyna i masaż oczka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba jakiś wirus gdyż moja mała także miała zap.spojówek i inne dzieci z przedszkola także.
Pomogła Biodacyna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idziemy niedlugo do lekarza.Bo katar ma malutki,a przy zapaleniu spojowek oczko boli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas zaczeło się właśnie od jednego zaropiałego i opuchniętego oczka zapalanie zatok. Nastepnego dnia oba oczka były tak spuchnięte i zaropiałe, że po nocy nie mógł ich otworzyć. Miał katar, ale taki już konkretny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka tak miała 2 razy,dostała kropelki i maść na oczko plus przemywanie rumiankiem i minęło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam może ma dzidzia zatkany kanalik łzowy to moze sprawdzić okulista. powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Zosia aktualnie też to ma - zresztą połowa dzieci w grupie w przedszkolu tez. Przemywam solą fizjologiczną i jest zdecydowanie lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas juz jest ok.Na drugi dzien juz bylo dobrze,ale nie wiem co to bylo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. urodziłam dziecko ,i okazało się ze ma opuchniete oczko i nie może go otworzyć .bardzo się martwię ,co robić ???????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
leciec do lekarza wariatko!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kup w aptece kropelki Oculocin Propo. Są naturalne . Poleciła mi je pani mgr w aptece . po kilku dniach powinno przejsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry