Widok

zarządca nieruchomości NASZA WSPÓLNOTA

Pośrednicy i zarządcy Temat dostępny też na forum:
witam,czy ma ktoś jakieś doświadczenie z w/w zarządca?chodzi o jego "filię" na angielskiej grobli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dramat. Szukamy innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czym sie ten dramat objawia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć ja mieszkam od 16 lat przy siennickiej i na razie problemów nie odnotowałem. Wiadomo cudów nie ma, ale na razie trudno mi coś znaleźć konkretnego co by mnie wkurzyło. Klatka jest sprzątana, przeglądy i deratyzacja też, jakoś u nas dzieje się ok.
Biuro przy angielskiej grobli wygląda jak żywy skansen z prl, rzadko tam bywam ale te panie zawsze do mnie bardzo grzecznie się zachowywały, a do tego spokojnie tłumaczyły co i jak. Aż mnie to trochę zaskoczyło, bo p wyglądzie biura spodziewałem się że będą pyskówki itp:)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, rzeczywiście panie z tutejszej wspólnoty są bardzo miłe oraz potrafią udzielić odpowiedzi na każde pytanie oraz są bardzo pomocne i również zmienił się inspektor budowlany ponieważ dotychczasowy odszedł na emeryturę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Długie Ogrody

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

Waterlane Corner (10 odpowiedzi)

Kolejna w Gdańsku inwestycja Waterlane powstaje na styku Starego i Młodego Miasta, w Śródmieściu....

Scala (140 odpowiedzi)

Apartamenty Scala ze względu na swoją lokalizację umożliwiają życie w centrum miejskich wydarzeń,...

do góry