Widok

zatkane ucho

co robić na zatkane ucho,straszne uczucie.Żeby dostac sie do lekarza,graniczy z cudem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A spróbuj zadzwonić do falcka na jana pawła II. Tam jestr świetny laryngolog który przyjmuje pięć dni w tygodniu dr dorota Szyszko-Maziuk. Raz prawie ogłuchłam wpychając sobie przez przypadek patyczek do czyszczenia w lewe ucho i ta pani bardzo mi pomogła. Od stycznia mają podpisane mowy z nfz wiec nie będziesz musiala płacić za wizytę prywatną. poza tym gdyby tam był tłok to z tego co się orientuje to tam mają jeszcze jednego lekarza tej profesji. powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetna nie świetna, dla mnie dno i 3 metry mułu odmówiła leczenia dziecka, które 2-krotnie przekładało wizytę z powodu chorób (ucho, gardło, nos) o 15:50 stwierdziła, że zakończyła dzień pracy. Po czym w niewyjaśnionych okolicznościach przyjęła jeszcze jednego pacjenta (o dziwo niezarejestrowanego). Żal zmeczonej pani lekarz,która przyjmuje raz w tygodniu od 14 do 16
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dopoki nie dopstaniesz sie do lekarza lec do apteki i kup jakies krople, ktore powinny pomoc albo chociaz zlagodzic nieprzyjemne objawy. Mnie tez ostatnio zatkaly sie uszy i pani w aptece polecila krople lix, po paru godzinach bylo juz lepiej a na nastepny dzien ucho bylo odetkane i na szczescie obylo sie bez wizyty u lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zaktane ucho, to tylko dobre krople. U mnie takze lix. Warto stosować nie tylko jak ucho się zatka, ale także profilaktycznie. W moim przypadku to koniecznośc, bo mam tendencję do zatykania się ucha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ucho z tył posmarować olejem kamforowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie sprzed 8 lat ;) Wątek wyciągnięty, by zareklamować konkretne krople ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

do góry