Widok

zawiedziona - opinia

Prowadząca biuro jest bardzo miła, posiada już raczej spore doświadczenie, sprawia wrażenie chętnej do pomocy i wierzą, że tak się dzieje w wielu przypadkach. Warto jednak dokładnie czytać umowę, bo opowieści "do skutku" stanowią raczej marketing a na końcu rozczarowanie. Moment zakończenia współpracy określony "do skutku" jest jednostronny, uznaniowy, a Pani Małgosia nie była uprzejma o takowym zakończeniu poinformować. Najpierw deklarowała, że może będzie trzeba dłużej poczekać, jednak po ok. 2 latach nic się nie wydarzyło. Osobom świadomym i z zadeklarowanymi oczekiwaniami radzę się dobrze zastanowić i dokładnie przeczytać umowę, której zakres i czas realizacji nie jest precyzyjnie określony. O samej prowadzącej mam pozytywne zdanie. Jest to jednak zwyczajnie biznes;)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 3
 
klimat i wystrój: 4
 
skuteczność: 1
 
przystępność cen: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też nic się nie wydarzyło, zgłosiłam się z tą umową do UOKiK i okazuje się, że zapisy w niej zawarte są niezgodne z prawem. Cytuję: "bezprawne zastrzeżenie przedłużania umowy zawartej na czas oznaczony na taki sam czas oznaczony".
Tak naprawdę pani może odłożyć umowę na półkę, nie robić nic, a pieniądze ze swojej działalności ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry