Widok

zbior borowek, holandia

zbior borowek w Holandi,
dostalam taka propozycje, czy opkca sie jechac? Da sie zarobic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz ile Ci zapłaci, jak się z Tobą rozliczy, za zebrane kilogramy, skrzynki, godziny, itp.

Ile odtrąci Ci za noclegi, transport, czy podpisze z Tobą umowę na miejscu ?

Czy ten ktoś ma w ogóle firmę i jest ślad o nim w internecie, by nie trafić do jakiegoś burdelu zamiast na pole.

Czy każe Ci coś płacić na wstępie ?

Czy wymaga jechanie określoną firmą transportową ? (czasem nie ma pracy a chodzi by przewoźnik sobie zarobił)

Następnym razem nie pisz debil*ych postów w stylu: "Jadę do pracy, do Niemiec, czy będzie mi się to opłacać, proszę o opinie."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem ci, że byłem w takiej pracy i nie polecam. Wiadomo, że jedzie się ciężko pracować, ale warunki itd to porażka. Tak szczerze to najlepiej wspominam trasę. Stwierdziłem, że pojadę busem - zawsze lepiej cenowo. Skorzystałem z http://przem-trans.pl/ i pamiętam, że byłem bardzo zadowolony - bardzo spoko warunki jak na cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

do góry