Widok

zboczenie?? NIE!!

JA z takim skromnym pytaniem do Was... Czy uwazacie ze sex dwoch kobiet i mezczyzny to jest jakies zboczenie?? Myslalam ze tak dopoki nie sprobowalam... Wogole nie czuje sie zboczona... Zostalam tak wychowana ze byla to tylko moja fantazja i myslalam ze nierealna, a jednak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co moga czytać? ze doszedłem?

one i tak nie wiedza o co chodzi ;P


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, no Voitec.
Ale żeby tak wszystkim na forum się chwalić.
Tu mogą być dzieci i to czytać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc doszła czesc nie :D ja doszedłem


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakos dziwnie wyglada mi to "doszlismy" ;-)
A to raczej moglo by swiadczyc ze nawet Ty do tego nie doszlas:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ej ale przeciez doszlismy do wniosku ze to raczej nei jest zboczeniem..

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm......porozmawiac :P


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakim celu?????? :) :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi rowniez nie przeszkarza ;)

moze sie spotkamy :P :P :P




.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Voitec !!!!!!!!!!!!!!! jestesmy zboczeni :) ale mi to nie przeszkadza :) hihihi a Tobie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm...kiedys zawsze wszystki naraz krzyczaly ja pierwsza,ja pierwsza!!....ale tutaj to troche tak ciezko.;)

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok, ale kto będzie skakał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahahahahha :):):) a no masz racje bylo tak!!!! fajnie sie grało!! w koncu 3-kat:P hehe

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, a pamietac gre w gume w trojkata? to chyba cos dla nas samolubnych ;) pomyslcie tylko - my trzy i guma...... do majtek ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ah Ci faceci....:P

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wam mówię - orgia byłaby dobra ;P


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz widac jakie jestesmy samolubne:P i dobrze :P
a tak w 3-kacie to mozna sie pobawic chyba jak sie nie ma takiego naprawde stalego zwiazku..bo to by chyba raczej bylo niszczace dla teg ozzwiazku..tzn moze nie niszczace...w sumie to urozmaicenie....no ale jednak jak juz jest taki staly zwizek to mysle ze 3-kat juz nei wchodzi w rachube.przeciez jest tyle roznych innych sposobow aby sobie urozmaicic zycie:)

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mojego faceta by starczyło na dwie;), ale i tak nie oddam!
Też wolę, kiedy wszystko jest dla mnie. ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sumei to nie wiem czy bym sie zdecydowala na 3-kacik..w sumei to by bylo troche szalone =D hmmm....:) ale z 2 str to podobnie jak shirkus raczej nie lubie sie dzilic kims waznym dla mnie ....

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma to jak jedna wielka orgia :D


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale ja mam "dobrego" od kilku lat i za trójeczką nie tęsknię. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0