Widok

zboczenie?? NIE!!

JA z takim skromnym pytaniem do Was... Czy uwazacie ze sex dwoch kobiet i mezczyzny to jest jakies zboczenie?? Myslalam ze tak dopoki nie sprobowalam... Wogole nie czuje sie zboczona... Zostalam tak wychowana ze byla to tylko moja fantazja i myslalam ze nierealna, a jednak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakim celu?????? :) :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm......porozmawiac :P


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ej ale przeciez doszlismy do wniosku ze to raczej nei jest zboczeniem..

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakos dziwnie wyglada mi to "doszlismy" ;-)
A to raczej moglo by swiadczyc ze nawet Ty do tego nie doszlas:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc doszła czesc nie :D ja doszedłem


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, no Voitec.
Ale żeby tak wszystkim na forum się chwalić.
Tu mogą być dzieci i to czytać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co moga czytać? ze doszedłem?

one i tak nie wiedza o co chodzi ;P


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieci są teraz bardzo zdolne. Wiedzą o wiele wiecej niż nam się wydaje.
Jak w dowcipie:
"Wchodzi facet do domu i widzi, jak pakuje się jego dziewczyna.
- Co robisz kochanie?
- Odchodzę od Ciebie.
- Ale dlaczego?????
- Bo jesteś pedofilem!!!!
- Mocne słowa jak na dziewięciolatkę."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważaj, żeby z tego dojścia nie było zajścia.
Noo...chyba, że to było dojście wirtualnie zapośredniczone...;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to, kto - Voitec! on tak luuuubi trojkaty ;)


pewna dziewczyna napisał(a):

>
> Ok, ale kto będzie skakał?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drogowe ;)


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
d napisał(a):

> No, no Voitec.
> Ale żeby tak wszystkim na forum się chwalić.
> Tu mogą być dzieci i to czytać :)

no wlasnie!!!!!!!! ja to czytam!!!! oj, Voitec...;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmmm a na jaki temat bedziemy rozmawiac??????? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Voitec pozwolil sie uniesc emocjom? marzeniom?

ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*** TO NIE JEST ZBOCZENIEM I KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!! BO JAK KTOS UWAZA ZE JEST TO RAZEM Z TOBA JESTEM ZBOCZONA :) ALE FAJNIE !!!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majeczka - dziex :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pragnieniom ;P

a Ty Whatever mi tu nie "ojuj" :P


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zacytuje tu wiadomo kogo " NIE FIKAJ" :DDDD
:))) (jak bedziesz niedobry to wiosna sie opozni i nici z posladkow;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*** mozemy porozmawiac na kazdy temat, ale zaczac mozemy o zboczeniach :P

zalezy to tez od tego ile masz lat :) poprosze o jakas wskazowke ;>


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm tak na forum ile mam lat???? no skonczylam juz 23... a Ty?? :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0