Widok

zboczenie?? NIE!!

JA z takim skromnym pytaniem do Was... Czy uwazacie ze sex dwoch kobiet i mezczyzny to jest jakies zboczenie?? Myslalam ze tak dopoki nie sprobowalam... Wogole nie czuje sie zboczona... Zostalam tak wychowana ze byla to tylko moja fantazja i myslalam ze nierealna, a jednak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale kiedy je skonczylam to jest pytanie.... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pytalem wprost ile ale chcialem wskazowke, za ktora dziekuje ;)

a ja 23 skoncze za 2 lata :P

no ale czuje sie 25 latkiem .... ;P


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja stara dupa jestem......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a o to akurat nie trudno, bo kobieta po 20-stce to już wg. niektórych źródeł nekrofilia ;-)
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gizmo a jak ja mam tez wiecej niz 20 to powinnam teraz usiasc i plakac???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TY tu nie mow nic o nekrofiliach bo sie zaraz Antyspołeczny włączy i bedzie mówił o zboczeniach :P hiih

dla mnie OCZYWISCIE to nie nekrofilia :)) to dopiero kobieta :P



.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skądże znowu, Gizmo'wi się coś porabało :P

powinnaś się cieszyć :-) jak to ktoś spiewał:

"Ja mam 20 lat, Ty masz 20 lat - przed Nami siódme niebo..."


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale ja mam wiecej niz 20 ale w sumie jest zajefajnie tyle miec :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie odezwie sie, on nawet tego nie czyta...chyba ze zobaczy swoj nick.
Zapewne mamy inne poczucie humoru, ale prosilbym o nie naduzywanie mojego nicka
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny to cos chyba nerwowy troszke jestes?? Usmiechnij sie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto idzie na rower ?....bo przynudzacie ;)...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba wodny - biorąc pod uwagę ilość wody na jezdniach i chodnikach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja prosba nie byla wynikiem nerowow czy braku usmiechu. Ja po prostu nie chce by Voitec uzywal mojego nicka do swoich zartow.

Zarty pewnych osob nie sa zabawne, bo nie kazdy tekst zakonczony ":P" lub ":D" jest smieszny. Nie kazdy musi miec takie same poczucie humoru, wiec zanim ktos uzyje czyjegos nicka do swoich zartow powinien sie troche zastanowic jak to zostanie odebrane.

Od jakiegos czasu kilka osob robi tu taki smietnik ze nie chce mi sie tego czytac. I jak kiedys te osoby pisaly cos ciekawego to teraz pisza by tylko cos napisac i sie pokazac. Ja na szczescie moge czytac tylko to co chce, ale nie chce by ktos moja osobe wykozystywal do swoich, niekoniecznie smiesznych zartow. To chyba nie duza prosba?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to co Anty, zanim ktos zazartuje to musi na priva wyslac Ci tekst do autoryzacji? wyluzuj chlopie ;)

moze i sa ludzi, ktorzy tu ostatnio pisza, aby pisac (pewnie i ja sie do tego zaliczam)(to nie bylo pytanie, tylko stwierdzenie, bo wiem, co pisze), ale z psychologicznego punktu widzenia to pewnie wszyscy powoli zblizamy sie do punktu kulminacyjnego, kiedy mamy dosyc zimy i z niecierpliwym utesknieniem czekamy wiosny. poza tym (tak jak w moim osobistym przypadku) ludzie moga byc przemczeni (przez aura pogodowa tez, o czy wspomnialam powyzej) praca, obowiazkami i dla relaksu pisza sobie ciekawie o niczym.
to moj dzisiejszy punkt widzenia.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, niech po prostu nie zartuje ze mnie, bo sobie tego nie zycze.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem. jasne.
ale czy sie zastanowiles, dlaczego zazartowal sobie z Ciebie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojej co ja głupi narobiłem :( Przepraszam bardzo, jeśli Cię uraziłem A. Już nie bede. Wybacz mi ;)


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Voitec, jaka kultura :) a mowia, ze ta dzisiejsza mlodziez ....... ;)

nie zebym sie nabijala, ze Voitec przeproscil Antego. SIE NIE NABIJAM!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny napisał(a):

>
> Od jakiegos czasu kilka osob robi tu taki smietnik ze nie chce
> mi sie tego czytac. I jak kiedys te osoby pisaly cos ciekawego
> to teraz pisza by tylko cos napisac i sie pokazac.

ja np nie pisze, zeby sie pokazac i by tylko coś napisać, ale pisze bo nawet ten jak to nazwałeś nieładnie "smietnik", grzebanie w nim i dorzucanie własnych śmieci sprawia mi przyjemność bo mozna sobie porozmawiać na loozie i pożartować, co w obecnym czasie chlapy, deszczu,sniegu, brzydkiej pogody i oczekiwania na wiosne jest jak najbardziej wskazane bo poprawia humor i to chyba nie tylko mi.


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez sadze ze to poprawia humor, a nic nie stoi na przeszkodzie zeby wypowiadac sie na powazne tematy. Uwazam ze podsumowujac zawartosc forum jako 'smieci' mogles Anty (przepraszam za uzycie nicka....) niektorych urazic:/
Zauwaz ze sam rowniez posiadasz specyficzne poczucie humoru (wezmy dla przykladu Twoje 'samce i samiczki'), ale jakos nikt Ci nie wygarnal ze zasmiecasz forum albo obrazasz niektorych.......Zreszta poczucie humoru to bardzo indiwidualna sprawa, i kazdy moze miec inne wyobrazenie na jego temat, dopoki nie obraza innych osob:/
Nic, koncze moj wywod zeby nie zajmowac cennej forumowej przestrzeni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0