Widok
Moja prosba nie byla wynikiem nerowow czy braku usmiechu. Ja po prostu nie chce by Voitec uzywal mojego nicka do swoich zartow.
Zarty pewnych osob nie sa zabawne, bo nie kazdy tekst zakonczony ":P" lub ":D" jest smieszny. Nie kazdy musi miec takie same poczucie humoru, wiec zanim ktos uzyje czyjegos nicka do swoich zartow powinien sie troche zastanowic jak to zostanie odebrane.
Od jakiegos czasu kilka osob robi tu taki smietnik ze nie chce mi sie tego czytac. I jak kiedys te osoby pisaly cos ciekawego to teraz pisza by tylko cos napisac i sie pokazac. Ja na szczescie moge czytac tylko to co chce, ale nie chce by ktos moja osobe wykozystywal do swoich, niekoniecznie smiesznych zartow. To chyba nie duza prosba?
Zarty pewnych osob nie sa zabawne, bo nie kazdy tekst zakonczony ":P" lub ":D" jest smieszny. Nie kazdy musi miec takie same poczucie humoru, wiec zanim ktos uzyje czyjegos nicka do swoich zartow powinien sie troche zastanowic jak to zostanie odebrane.
Od jakiegos czasu kilka osob robi tu taki smietnik ze nie chce mi sie tego czytac. I jak kiedys te osoby pisaly cos ciekawego to teraz pisza by tylko cos napisac i sie pokazac. Ja na szczescie moge czytac tylko to co chce, ale nie chce by ktos moja osobe wykozystywal do swoich, niekoniecznie smiesznych zartow. To chyba nie duza prosba?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
to co Anty, zanim ktos zazartuje to musi na priva wyslac Ci tekst do autoryzacji? wyluzuj chlopie ;)
moze i sa ludzi, ktorzy tu ostatnio pisza, aby pisac (pewnie i ja sie do tego zaliczam)(to nie bylo pytanie, tylko stwierdzenie, bo wiem, co pisze), ale z psychologicznego punktu widzenia to pewnie wszyscy powoli zblizamy sie do punktu kulminacyjnego, kiedy mamy dosyc zimy i z niecierpliwym utesknieniem czekamy wiosny. poza tym (tak jak w moim osobistym przypadku) ludzie moga byc przemczeni (przez aura pogodowa tez, o czy wspomnialam powyzej) praca, obowiazkami i dla relaksu pisza sobie ciekawie o niczym.
to moj dzisiejszy punkt widzenia.
moze i sa ludzi, ktorzy tu ostatnio pisza, aby pisac (pewnie i ja sie do tego zaliczam)(to nie bylo pytanie, tylko stwierdzenie, bo wiem, co pisze), ale z psychologicznego punktu widzenia to pewnie wszyscy powoli zblizamy sie do punktu kulminacyjnego, kiedy mamy dosyc zimy i z niecierpliwym utesknieniem czekamy wiosny. poza tym (tak jak w moim osobistym przypadku) ludzie moga byc przemczeni (przez aura pogodowa tez, o czy wspomnialam powyzej) praca, obowiazkami i dla relaksu pisza sobie ciekawie o niczym.
to moj dzisiejszy punkt widzenia.
Antyspołeczny napisał(a):
>
> Od jakiegos czasu kilka osob robi tu taki smietnik ze nie chce
> mi sie tego czytac. I jak kiedys te osoby pisaly cos ciekawego
> to teraz pisza by tylko cos napisac i sie pokazac.
ja np nie pisze, zeby sie pokazac i by tylko coś napisać, ale pisze bo nawet ten jak to nazwałeś nieładnie "smietnik", grzebanie w nim i dorzucanie własnych śmieci sprawia mi przyjemność bo mozna sobie porozmawiać na loozie i pożartować, co w obecnym czasie chlapy, deszczu,sniegu, brzydkiej pogody i oczekiwania na wiosne jest jak najbardziej wskazane bo poprawia humor i to chyba nie tylko mi.
.... Carpe Diem ....
>
> Od jakiegos czasu kilka osob robi tu taki smietnik ze nie chce
> mi sie tego czytac. I jak kiedys te osoby pisaly cos ciekawego
> to teraz pisza by tylko cos napisac i sie pokazac.
ja np nie pisze, zeby sie pokazac i by tylko coś napisać, ale pisze bo nawet ten jak to nazwałeś nieładnie "smietnik", grzebanie w nim i dorzucanie własnych śmieci sprawia mi przyjemność bo mozna sobie porozmawiać na loozie i pożartować, co w obecnym czasie chlapy, deszczu,sniegu, brzydkiej pogody i oczekiwania na wiosne jest jak najbardziej wskazane bo poprawia humor i to chyba nie tylko mi.
.... Carpe Diem ....
tez sadze ze to poprawia humor, a nic nie stoi na przeszkodzie zeby wypowiadac sie na powazne tematy. Uwazam ze podsumowujac zawartosc forum jako 'smieci' mogles Anty (przepraszam za uzycie nicka....) niektorych urazic:/
Zauwaz ze sam rowniez posiadasz specyficzne poczucie humoru (wezmy dla przykladu Twoje 'samce i samiczki'), ale jakos nikt Ci nie wygarnal ze zasmiecasz forum albo obrazasz niektorych.......Zreszta poczucie humoru to bardzo indiwidualna sprawa, i kazdy moze miec inne wyobrazenie na jego temat, dopoki nie obraza innych osob:/
Nic, koncze moj wywod zeby nie zajmowac cennej forumowej przestrzeni...
Zauwaz ze sam rowniez posiadasz specyficzne poczucie humoru (wezmy dla przykladu Twoje 'samce i samiczki'), ale jakos nikt Ci nie wygarnal ze zasmiecasz forum albo obrazasz niektorych.......Zreszta poczucie humoru to bardzo indiwidualna sprawa, i kazdy moze miec inne wyobrazenie na jego temat, dopoki nie obraza innych osob:/
Nic, koncze moj wywod zeby nie zajmowac cennej forumowej przestrzeni...