JA z takim skromnym pytaniem do Was... Czy uwazacie ze sex dwoch kobiet i mezczyzny to jest jakies zboczenie?? Myslalam ze tak dopoki nie sprobowalam... Wogole nie czuje sie zboczona... Zostalam tak wychowana ze byla to tylko moja fantazja i myslalam ze nierealna, a jednak...
zboczenie, czyli dewiacja jest uznawane tylko wtedy, gdy jedna osoba 'cos dziwnego' chce z drobic z druga, ale tej drugiej to nie odpowiada, ale jesli tej drugiej to odpowiada to juz nie jest to dewiacja. wiem, ze napisalam to troche nie ' po polskiemu', ale cos takiego glosza seksuolodzy.