Widok

zdecydowanie nie polecam

Osobiście nie polecam tej szkółki. Co chwilę zmieniają instruktorów, czas poświęcony na jazdy nie jest w pełni wykorzystywany. Oczywiście nie wszyscy, mam tu na myśli Panią Agnieszkę, która się spóźniała oraz kończyła przed czasem... Na każdych jazdach jechałyśmy tą samą drogą w to samo miejsce. Przy jazdach z innymi instruktorami zdarzali się bardzo podirytowani, unoszący się przy każdym błędzie. Bardzo źle ich wspominam, ale za to bardzo dobrze jeździło mi się z Panem Maciejem, który jest świetnym instruktorem i potrafi w pełni przekazać swoją wiedzę.

wypowiedź zmoderowana ( 2019-07-04 21:43:28)

Moja ocena
ALFA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 1
 
poziom nauczania: 1
 
wyposażenie: 3
 
czas trwania kursu: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry Pani "..." Po pierwsze bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Po drugie postaram się odpowiedzieć Pani na zarzuty i obronić naszą jak Pani mówi szkółkę. No więc co do Pani uwag to zmiany instruktorów są u nas normalne i na pewno wiedziała Pani o tym ponieważ mówimy to na zajęciach organizacyjnych i robimy to specjalnie dla naszych kursantów żeby mogli o różnych godzinach jeździć o takich jakie im pasują, a nie nam i trzeba to tylko wykorzystać na plus, ale też mogła Pani sobie wybrać jednego takiego jak Pani pasuje bo też do tego zachęcamy w trakcie trwania praktyki. Jeśli chodzi o czas poświęcony na naukę to jest on wykorzystywany tak jak tylko instruktor może i mu czas na to pozwoli wówczas robi to zgodnie z programem szkolenia jaki wszyscy kursanci otrzymują na początku szkolenia. Co do instruktorki to faktycznie ta instruktorka nie wykonywała należycie swojej pracy co sam później zauważyłem za co została zwolniona na początku tego roku. Niestety nie byłem w stanie wcześniej zauważyć problemu ponieważ nie jestem z Wami cały czas podczas szkolenia, a w dodatku nikt nie zgłaszał problemów! Tak samo Pani!. Dziwię się Pani, że nie spróbowała wyjaśnić tej sprawy wcześniej zwyczajnie mówiąc mi lub pracownikowi biura o problemie, co też sygnalizujemy na zajęciach organizacyjnych na początku kursu żeby nie było żadnych nieporozumień, a teraz pisze Pani o takich sprawach na forum publicznym nie zdając sobie chyba sprawy z tego co Pani zrobiła i jak bardzo w złym świetle stawia całą szkołę. Moim zadaniem jest dbanie o dobrą atmosferę w szkolę miedzy kursantami, a instruktorami i odwrotnie. Dlatego każdy instruktor, który źle wykonuje swoją pracę musi albo to zmienić dlatego rozmawiamy, a jak nie daje to efektu to jest po prostu zwalniany. Tylko muszę wiedzieć o problemie. W tym samym czasie rozstaliśmy się jeszcze z jednym instruktorem być może o którym Pani wspomniała w dalszej części opinii. Jestem trochę zdziwiony Pani opinią po takim czasie od skorzystania z naszych usług, a opinia w momencie w którym Ci instruktorzy już u nas nie pracują jest po prostu dla nas bardzo krzywdząca. Proszę o kontakt w tej sprawie ze mną, na pewno zna Pani e-mail do mnie lub mój telefon proszę zadzwonić lub napisać chętnie wyjaśnię całą sytuację, bo jest mi bardzo przykro. Niestety nie podpisała się Pani więc ja nie mogę się z Panią skontaktować :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry