Widok

zdziwienie

Na temat samych zajęc nie moge sie jeszcze wypowiedzieć- jestem przed ich rozpoczęciem. Mam za sobą wizytę w biurze na Rajskiej i wykupienie karnetów. Pan Dobroczek- bardzo niemiłe wrażenie.Potwierdzam- prostacki, arogancki, bez kontaktu z rzeczywistością. Oczywiście zanim wykupiłam bilet, juz na wejściu do biura poprosił o mój mail na który niezwłocznie wysłał link na trójmiasto abym wystawiła pozytywny komentarz na temat Argonauta.
Jestem zdegustowana jedną jeszcze rzeczą: karnety na zajęcia kosztują tu niemało i za te pieniądze firmy nie stać na zorganizowanie zwykłych kartonowych chociażby karnetów. Na basen mam przez cały rok przychodzić ze świstkiem w postaci nabazgrolonego ręcznie przez pana Tomasza KP ( och- dostałam jakże cenną radę ze mogę je sobie zalaminować).Póki co odczucia negatywne, mam nadzieję że poziom prowadzenia zajęc to zrekompensuje.
Swoją drogą- jak to jest że basen na Chełmie jest praktycznie wykupiony przez firmę Argonaut....?
Moja ocena
poziom nauczania: -
 
klimat: -
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
No to jeszcze przed wejściem do wody, czeka Cię czekanie w komunistycznej kolejce by wejść na basen, na ok. 5 min przed rozpoczęciem zajęć i potem w tempie przebieranie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry