Widok

może ktoś odmieni moje życie

mam już 40 lat, i myślę że nic mnie już w zyciu nie spotka.Mam mężą, 2 dzieci a jednak jestem samotna.Chętnie poznam miłego, dyskretnego Pana przy którym znowu poczuje sie jak dawniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się znajdzie ten dyskretny Pan, to tylko, żeby rozwodu nie było, a tak najczęściej się chyba dzieje, a szkoda wtedy będzie tych dzieciaków :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
samotna w związku...a czego Ci brakuje w razie takim...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, ze autorka wątku jest już dużą dziewczynką i pewnie jest świadoma tego, co robi.
Po co umoralniające komentarze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę że jest nas więcej w takiej sytuacji,jestem kobietą doskonale cię rozumię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za wsparcie tylko kobieta wie co mam na myśli. Faceci myślą że samo ich towarzystwo, to że sa powinno nam wystarczyć.Nie potrzebuje mocherów, które mnie umoralniają, potrzebuje zrozumienia.Sama to nie znaczy samotna!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro tak myślisz, to pewnie masz rację.

Mój pierwszy PS jest szczególnie dla Ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może poznamy sie bliżej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Żona dla Męża (3 odpowiedzi)

Męża itd., już mam. Poznam i zaprzyjaźnię się (może na resztę życia) z Mężczyzną w wieku 46 lat....

Szukam przyjaciółki od serca (4 odpowiedzi)

Hej mam 26lat jestem z Gdańska, z miłą chęcią chciałabym poznać przyjaciółkę, kogoś z kim dzielić...

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (5 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

do góry