Widok

żenująca obsługa

Niestety miałem jakiś czas temu okazje zapoznać się z tą agencją pracy.
Uczestniczyłem w dwu etapowej rekrutacji, po przejściu obu etapów dostałem od pracującej tam kobiety telefon, że są zainteresowani zatrudnieniem mnie. Niestety proponowane oferta mi nie odpowiadał więc odmówiłem, w zamian za co usłyszałem mnóstwo wyzwisk pod moim adresem... kilka godzin później dostałem od tej pani sms-y w których pozwoliła sobie napisać co o mnie sądzi...

Totalnie nieprofesjonalne i żenujące!. Zachowanie na poziomie dziecka z podstawówki... Nie polecam nikomu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyżby pan Anna T ? Niestety mam bardzo podobne doświadczenie z tą agencją. u mnie było tak - na skutek zdarzeń losowych nie zdążyłam dotrzeć na rozmowe rekrutacyjną oraz zadzwonić z informacją że mnie nie będzie. Co na to pani Anna T ? "nie jestem co prawda upoważniona aby Panią pouczać o dobrym wychowaniu ale proszę pomyśleć że w przyszłości też może Pani poszukiwać pracy i wtedy może Panią spotkać niemiła niespodzianka"- z oczywista aluzją ze jestem nędznym białym murzynem który jej jaśnie pani "specjalistce ds. rekrutacji" nie dorasta do pięt. Napisałam skargę do ich centrali w Katowicach i co dostałam w odpowiedzi od jej przełożonego? "Zdania, które Pani cytowała odbiegają znacząco od tego co zostało wypowiedziane z ust Pani Anny(...)żadna forma szantażu czy zastraszania nie miała tutaj miejsca dlatego jestem wielce zdziwiony iż zdecydowała się Pani na złożenie skargi nie mając de facto podstaw by takową złożyć." HAHAHA WYSZŁO NA TO ZE MAM UROJENIA.To kolejna agencja pracy których w na polskim patologicznym rynku pracy jest i tak za, dużo rekrutująca na śmieciowe umowy i psie wynagrodzenie z pseudo-specjalistami "ds. rekrutacji" którzy często nawet 1 godziny nie przepracowali na stanowisku i psich warunkach umów które sami oferują. Znajcie swoje miejsce fornale XXI wieku!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry