Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Malgorzata - opinia wątek zamknięty Szybkie zatrudnienie miła obsługa wszystko sprawnie załatwione na miejscu...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

druk do rozliczenia PiTa z Gi group wątek zamknięty Długo czekaliście na druk z Gi group aby móc PiTa rozliczyć?
~asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

GiGroup wątek zamknięty witam, polecam tę agencje pracy profesjonalna obsługa zawsze chętni do...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 marca 2013

Praca w Gi Group-polecam! wątek zamknięty Profesjonalne oraz indywidualne podejście z dostosowaniem grafiku godzin...
~Małgorzata N.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

:> wątek zamknięty Współpracowałem już dwukrotnie z tą agencją i serdecznie polecam. Czekam na...
~Leszek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Jest dobrze wątek zamknięty W GiGroup spotkałem się z bardzo profesjonalnym podejściem. Została...
~Bolko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

pozytywna opinia wątek zamknięty współpracuję z tą agencją od listopada zeszłego roku. Obsługa naprawdę...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Polecam wątek zamknięty Pracowałam u nich i nie narzekam na pracowników oraz wynagrodzenie. Jeśli...
~E.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Wszystko jak najbardziej OK wątek zamknięty począwszy od bardzo łatwego kontaktu do osoby "opiekującej się" moją pracą...
~W
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

GI Group - tak! wątek zamknięty mialem okazje wspolpracowac z GI Group w grudniu i jestem bardzo zadowolony z...
~B.S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

GI wątek zamknięty Żadnych zastrzeżeń, praca taka jak w umowie, wypłaty z terminie a nawet...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

żenująca obsługa wątek zamknięty Niestety miałem jakiś czas temu okazje zapoznać się z tą agencją pracy....
~Bartek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Opinia po rozwiązaniu umowy wątek zamknięty Mialem okazje pracowac u nich niespełna 5 miesiecy. Na pierwszej rozmowie...
~Mareeek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Oszuści wątek zamknięty Bardzo niemiła Pani, dba tylko o swój interes, byle by tylko podpisać umowę....
~Kama
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

RRR - opinia wątek zamknięty Mało operatywna
~RRR
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry