Widok

zespół AREK & PAWEŁ

Witam czy ktoś korzystał może z usług tego zespołu? Znajomi polecają ich usługi jednak w internecie nie znalazłam żadnej wzmianki na ich temat no i mam dylemat zaufać znajomym czy nie :) Proszę o radę
popieram tę opinię 175 nie zgadzam się z tą opinią 20
Antygona - zatańczymy? Czy to nie Twoje rytmy?
https://www.youtube.com/watch?v=xaWmiMMiWew
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 8
Kapela Mega, dziekujemy za wspaniale wesele 29.06.2013r. Pozdrawiamy
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 10
Są Świetni!
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 11
Są rewelacyjni! :) Polecam ich na wesele, u nas grali w miniony weekend i porwali wszystkich gości do tańca :)
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 8
Bylismy na weselu 24.08.13 w Lesnym dworku i bawilismy sie super.Bardzo nam sie podobało tez prowadzenie wesela a w poprawiny bardzo fajnie poprowadzili zabawy dla dzieci.Polecam!
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 9
po łapkach widać ze sie nie mogą Panowie podobac ze swoim zespolem bo konkurencja od razu łapki w dół....
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 9
Super Gracie !
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ree: zespół AREK & PAWEŁ

Gracie naprawde extra - na Sylwestra pojechaliśmy z ciekawosci bo myslimy o weselu ale tutaj naprawde widac poziom, gratuluje!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 7
Fajnie.Często ich słychać w radiu kaszebe.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dziekujemy serdecznie za wspaniale wesele , kazdy wspomina zespol i na prawde szczerze polecamy Arka i Pawła.Są niesamowici !
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

zzespół AREK & PAWEŁ

Szczerze Polecamy .Zagrali na naszym weselu no i nie było kogoś kto by nie byl zadowolony.Super ,Super,Super i jeszcze raz dziękujemy !!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
A czy oprócz tego, że - trzeba przyznać - ładnie śpiewają i grają, to czy zachęcają do zabawy? Rozkręcają imprezy weselne?;)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bardzo naprawde> super konkursy mieli zrobione takie niespotykane i od poczatku juz robili zabawy dla wszystkich integracyjne.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry