Widok

zespół dream z centrum zespołów

Wesele Temat dostępny też na forum:
Liczę na opinię o zespole Dream z centrum zespołów od osób, które się bawiły przy tym zespole na weselu bądź korzystały z ich usług na własnym przyjęciu.

Proszę o pomoc :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

spoko zespół fajnie śpiewają i super prowadzą
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grali na naszym weselu. Polecam serdecznie!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również proszę o pomoc. Czy zdobył Pan jakieś nowe informacje?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś może poda aktualna opinie? :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieliśmy wesele rok temu. Zespół sprawdził się bardzo dobrze :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zespół DREAM z Bojana grał na naszym weselu 29.08.2020. W skali od 1 do 10 oceniam na 5 gdyż mam do "muzyków" sporo zarzutów:
- klawiszowiec był w miarę trzeźwy tylko do około 22:00 ,po upiciu się wymiotował w toalecie. Jeśli chodzi o śpiew hmm... ciężko to nazwać śpiewem- to było darcie się do mikrofonu.
- chcieliśmy aby na oczepinach były konkretne zabawy... niestety z naszych ustaleń nic nie wyszło, zorganizowali 2 z 4 konkurencji :/
-przed weselem podali konkretną listę utworów , które grają - niestety poprosiłam o czerwoną jarzębinę (oczywiście była na liście) to puścili z youtube ale internet się zacinał i piosenka także, w związku z czym podeszliśmy do niego z pretensjami to zaczął się z nami kłócić i wykrzyczał, że tego nie ma na liście!!
- przerwy jakie robili były zbyt długie, być może z racji upojenia alkoholowego
- przed wyjazdem nawet nie miał "jaj" żeby przyjść i przeprosić. Przyszła tylko Pani wokalistka aby się pożegnać i w trakcie rozmowy powiedziała: (...)że przecież ona nie była pijana... :/ żenada po prostu....
Z całego serca odradzam. Jeśli ktokolwiek będzie chciał skorzystać z ich usług to proszę aby się zastanowił, gdyż koszt takiej usługi jest grubo przewartościowany. Do dzisiaj jestem zła , za takiego kapiszona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Szczerze polecam. Mieliśmy wesele 04.07 goście bawili się do samego rana. Repertuar zróżnicowany, fajne prowadzenie i świetne głosy wokalistów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

do góry