Widok

zielona papuga - pilne!

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
ostatnio nie miałam szczescia do tego tematu, ale próbuje jeszcze raz bo do końca tyg musze sie zdecydować na jakiś lokal- czy ktos organizował lub był na weselu z restauracji Zielona Papuga w Gdańsku Wrzeszczu na Uphagena??? wnetrze naprawde super - elegancko, ale mamy watpliwości, bo: właścicielka twierdzi, że obiad weselny a wesele to prawie to samo ( 100 i 120 zł ), wesele do 23.00 ( bez komentarza ) a póżniej, to za dopłata ok. 500 zł za obsługe,a co z czymś gorącym o północy do przekąszenia??? moja połowa twierdzi że to jakaś ściema. Co Wy na to???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
oj to zastanów się czy goście po tej 23 będą mieli co jeść!!!
ja co prawda nigdy osobiście nie byłam w tym lokalu i cięzko mi cokolwiek powiedzieć, ale jeśli planowała bym wesele do 4-5, to chyba bym z tej knajpy rezygnowała!

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
krótko,

nie daj sie wkopac bo bedziesz płakała... lepiej poszukaj cos skromniejszego, dołozysz troszkę dowystroju, ale papu dla gości bedzie do rana.

buzi,
meg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie o to chodzi, najchetniej to bym skleiła 4 lokale w jeden, bo w kazdym coś nietak. A Ty gdzie urzadzasz weselisko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co...
w Hotelu Sopot - moze i on nie jest piekny, ale sala jest spora, ładnie ja udekorujemy (tiule, kwiaty podwieszane pod sufitem) i bedzie bosko.
pewnie ze chciałabym miec wesele w boko eleganckiej sali, ale to nie jest najważniejsze... najważniejszy jest sam klimat zabawy i niewązne czy na parkiecie czy na marmurowej podłodze ( i tak się nie da na tym tańczyc)
powiem tylko tyle ze jak ładnie udekorujecie sale, to efekt bedzie niesamowity...

meg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzenie w Papudze jest super, wystój tez, ale odsługa do kitu.
Czy w umowie będziesz miała, że sala jest wynajęta? Bo mi proponowali dopłatę i jeżeli nie to z ulicy tez mogę wejść goście.
Na 40-50 osob to Dwór Oliwski......Ja będę miała tam, za osobę 150 zł, ale za to jakie wnętrza....

Mila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
oj Dwór Oliwski jest super!
Ja będe miała ok. 100 osób i nie wchodzi on w gre, ale na mniejsze wesele jak znalazl. Nie trzeba sie martwić że ktoś akurat będzie mial ochote zjeść w twojej sali obiad.

Aguszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm wydawalo mi sie kiedys ktos pisal, ze w Dworze Oliwskim ceny sa okolo 250 zl za osobe (?), to juz teraz nie wiem czy mi sie pomylilo?:)

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic takiego mi jeszcze nie powiedziano, ale dzięki za takiego niusa - to naprawde ważne, pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dwór Oliwski propozycja menu:

Przystawka ciepła:
Kremowe rissotto z borowikami i kasztanami serwowane z chrupiącymi płatkami parmezanu

Danie główne do wyboru:
Dzwonko z halibuta z founde z pora i szpinaku serwowane z sosem beurre blaue z gambasy i pomidora ze świeżymi ziołami

Deser:
Ciepłe ciastko czekoladowe - “moelleux” z sosem kawowym i lodami waniliowymi

Dania gorące serwowane w nocy:
Zupa krem z grzybów
Kulebiak nadziewany łososiem i sosem z langustynek
Medalion wieprzowe Filet Mignon, ziemniaki saute z orzechami i pietruszką, sos śmietanowo-bekonowy
Mini ciasteczka Mignardises

Napoje:
Kawa, herbata, woda mineralna, soki owocowe

Koszt zestawu: 180 zł/osoba

Mila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiesz Mila, zeby można było się przejeść daniami z tego menu to nie powiem........

Aguszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za informacje mila * :)

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

do góry