Widok

żłobek Morena

jakie są żłobki na Morenie? który polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podpowiedzcie coś :) nie znam Moreny dopiero się tam przeprowadzamy nie wiem w ogóle jakie tam są żłobki /punkty opieki.... musimy jakoś zorganizować opiekę dla naszej małej jak ja wrócę do pracy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam żłobek państwowy na królewskim wzgórzu. Jesli zaś masz możliwości finansowe to polecam nianie Agate ul.myśliwska 33 i z tego co wiem na piekarniczej - mój syn uczęszczał tam pół roku i byliśmy zadowolenia ja,mąż a najbardziej mój prawie dwuletni synek, który uwielbiał tam tam chodzić i odchodząc żegnał się z płaczem.
Poza tym z prywatnych to na pewno NIE polecam słonecznego domku na ul.królewskie wzgórze.
Raczej omijałabym tez akademię przedszkolaka-większość opiekunek to studentki na praktykach,ze stałej obsady były chyba 2 panie,poza tym mimo,iż były 2 grupy wszystkie dzieci przebywają razem( czyli od 6 m-ca życia do 3 lat ma jakichś 20 m2)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam na myśli akademię malucha na morenowym wzgórzu a nie akademię przedszkolaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no właśnie chciałabym żeby były fajne panie. miła atmosfera. ogródek żeby dzieci były na dworze trochę. choroby wiadomo mogą się trafić wszędzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja zapisalam malego do akademi malucha :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

obok akademii malucha jest b..... co by tu dużo mówić:) nie znajdziecie nigdzie w necie tej akademii fotografii. zlobek publiczny od pazdziernika, jelitwka, rota, świerzb!! a teraz szkarlatyna, wiem, bo znajome wracajac do pracy oddaly tam dzieci. sloneczny domek na mysliwskiej jest niezly, córa chodzila 4 miesiace przed przedszklem i byłam zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jelitówka to rotawirus. W żłobkach prywatnych też jest wszawica i świerzb, nie zależy to od miejsca tylko od rodzin dzieci, które są posyłane do żłobka. Jedyny minus - żłobek prywatny przyjmie dziecię zawsze, bo rodzic tak chce i płaci, chore, brudne, z pasożytem..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

niekoniecznie:) http://biznurse.pl/artykuly-specjalistyczne/uwaga-nie-kazda-wirusowa-jelitowka-jest-rotawirusem

moja Córa chodzi do prywatnego, b na ten zlobek sie nie zdecydowalam, mim, ze sie dostała i mamy podpisana agende katarową:) Panie maja prawo wydmuchać nochala i przy zółtym katarze trzeba zabrac dziecko , rzy powtrce sytuacji trzeba okazac zaswiadczenie od lekarza ze dziecko jest zdrowe i moze na nastepny dzien przyjsc- efekt od wrzesnia bylo 1 zapalenie płuc, 1 zapalenie spojówek i 1 zapalenie oskrzeli takze jak sie chce to można.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadza się był w żłobku świerzb, a konkretnie 3 chorych dzieci i 3 dorosłych na 90 chodzących dzieciaków i ze 30 osób personelu ( w tym matka z synem) , szkarlatyna 2 przypadki, jeśli zaś chodzi o rotawirus to czyściej choruje personel u mnie w pracy niż dzieci w żłobku, więc nie przesadzajmy, tym bardziej,że każdy przypadek jest zgłaszany i zaraz następuje dezynfekcja i dokładnie czyszczenie wszystkiego włącznie z zabawkami, bo sprawdza to sanepid , a w prywatnym żłobku zamiata się to pod "dywan", bo i po co maja mówić rodzica,że ktoś choruje skoro liczy się tylko kasa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja córka chodziła do Edu na Morenie w GPN-T i byłyśmy bardzo zadowolone. Tylko chyba może być problem z miejscami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Up up - jaki żłobek polecacie na Morenie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka chodziła przez rok do edu żłobka. Niby nic złego się tam nie działo ale przez ten rok w grupie była jedna pani na stałe a druga zmieniała się średnio co miesiąc. Po roku i ta jedna odeszła. Myślę, że o dobrym żłobku świadczy to, czy personel jest w miarę stały, małe dzieci mocno przeżywają zmianę kadry. Żłobek posiadał dofinansowanie z programu maluch które miało być wypłacane co 3 miesiące, zdarzało się, że trzeba było czekać i 5-6 miesięcy na zwrot, w tym czasie trzeba było oczywiście opłacać pełne czesne. Pani dyrektor mało sympatyczna i ciężko było ją spotkać. Ogólnie raczej nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

A coś innego niż Edu ?? Kiedy w ogóle zapisać ?tzn ile się czeka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Up up - który żłobek polecacie???? Kiedy trzeba zapisać dziecko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do prywatnego zlobka czasami rownie ciezko sie dostac jak do Panstwowego. Ja dziecko zapisywalam jak mialo 4 miesiace a poszlo w wieku 14. Do tego upatrzonego od ponad roku jestesmy na liscie rezerwowej i nie zwolnilo sie nawet jedno miejsce. Zatem z doswiadczenia radze sie pospieszyc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mogę zapisać bez pesel !??? Dziecko jeszcze w drodze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja wszystkim bardzo polecam edu zlobek. przepisałam dziecko z innej placówki wiec mam porównanie. Moje dziecko bardzo chętnie wbiegalo rano i nie można było go wyciągnąć do domu. Dlatego nigdy nie miałam żadnych obaw zostawiajac dziecko. Bardzo dużo się dzieje - zajecia dodatkowe, codzienne spacery, dziecko uczyło się wierszyków, piosenek, robiło prace plastyczne.
Do dziś jak przejeżdżamy obok budynku, to krzyczy że chce do żłobka. To chyba najlepszy dowód, że to placówka godna polecenia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Morena

Vista (15 odpowiedzi)

W najbliższym sąsiedztwie powstającego budynku znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie,...

Domy na Morenie (10 odpowiedzi)

Inwestycja powstanie na granicy Moreny i Wrzeszcza. Niewielkie osiedle składa się zaledwie z...

Kusocińskiego (13 odpowiedzi)

Morena to dzielnica ceniona za dogodną infrastrukturę, szeroką ofertę handlową, edukacyjną i...

do góry