Widok

żłobki/klubiki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry,
Ten post skierowany jest do rodziców małych pociech, jak również tych którzy jeszcze czekają aż bobas ujrzy świat Byłabym wdzięczna jeśli zechcieliby Państwo odpowiedzieć na kilka moich pytań, tym samym bardzo mi pomagając

1/ Czy ma Pan/i dziecko/dzieci w wieku do lat 3?
(TAK/ jeszcze w drodze)

2/ (jeśli 1 - TAK) Czy uczęszcza do żłobka/klubiku?
(jeśli 1 - dziecko jeszcze w drodze) Czy myśleli Państwo już czy zapiszą dziecko do żłobka/klubiku?

3/ (jeśli 2 - TAK) Dlaczego wybrał Pan/i żłobek, a nie klubik/lub na odwrót?
(jeśli 2 - dziecko jest jeszcze w drodze) Bardziej skłaniają się Państwo nad żłobkiem czy klubikiem?
(jeśli 2 - NIE) Dlaczego? (brak dostępnych miejsc w placówkach; nie pasujące godziny otwarcia placówek; brak zaufania do takich placówek; trudności z rozstaniem się z dzieckiem; za wysokie czesne; inne-jakie?)

4/ (rodzice) Od jakiego wieku Pana/i dziecko uczęszcza/ło do żłobka/klubu?
(przyszli rodzice) Od jakiego wieku planuje Pan/i wysłać dziecko do żłobka/klubu?

5/ Czego brakuje Państwu w pobliskich placówkach?

6/ Na co zwracają Państwo uwagę szukając żłobka/klubiku?

7/ Jakie są dla Pana/i idealne godziny otwarcia żłobka/klubiku ?


Jeśli nadal Pan/i tu jest, a mimo to nie ma zamiaru odpowiadać na powyższe pytanie - może chociaż nakłonię do pozostawienia kropeczki, aby dotrzeć do ludzi, którzy będą skłonni odpowiedzieć.

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc,
miłego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1. TAK
2. Jeszcze nie, idzie do żłobka w styczniu przyszłego roku.
3. Na Obłużu nie ma klubików, a i ze żłobkami jest dramat.
4. Idzie do żłobka, gdy skończy rok.
5. Brakuje żłobka w okolicy Osiedla Nawigator. Ogólnie w dalszej odległości są 3 prywatne. Do jednego z nich chciałam zapisac dziecko z rocznym wyprzedzeniem i nie było już miejsc. Udało się do drugiego. Także jak dla mnie brakuje miejsc w żłobku.
6. Na odległość od domu. Możliwość dojazdu autobusem. Catering/jedzenie. Godziny otwarcia. Czy sala do zabaw jest oddzielona od sali do spania.
7. Najlepiej od 6:00, gdyż od 7:00 zaczynam pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (38 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

do góry