Widok

zmiana koloru - Gdynia

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
kochane wiem ze bylo pelno watkow o fryzjerkach w gdyni ale teraz poszukuje kogos kto ladnie bedzie umial zmienic klolor wlosow z ciemnego blondu w bardzo jasniutkie pasemka, zeby to fajnie wyszlo :)
kogo w gdyni polecacie??

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zawsze bede polecac salony Koseda bo chodze tylko tam (jeden salon w DT Chylonia, drugi gdzies w Gdyni - chyba na 10 Lutego):)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaa wiem gdzie, faktycznie na 10 lutego,
martwie sie ta zmiana koloru, zeby nie wyszedl zolty kolor zamiast blond.
jakie tam ceny??;>

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalezy od dlugosci wlosow, ja mam dlugie, ostatnio za pasemka blond (a wlosy mam wlasnie ciemny blond:)) placilam ok 150zl...ale kobitki sa naprawde swietne

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba jeszcze mozna wytrzymac:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie tez mi sie wydawalo,ze koseda jest najlepsza dopoki nie poszlam tam na probna slubna.......
masakra - upiecie zupelnie nie takie jak chcialam no i kolor - wlasnie ZOLTY...okropny. czesala mnie aneta w salonie w chyloni,co nie znaczy oczywiscie,ze wszystkie ich uczesania sa do niczego - moze ja mialam po prostu pecha;)
a polecam anie z art studio na swietojanskiej - wlasnie wrocilam od niej z kolejnej probnej i nareszcie jestem zadowolona - uratowala mi kolor wlosow i upiela dokladnie tak jak chcialam.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i tak jest zawsze :(
jednym slowem fryzjer to loteria :(
a to art studio to gdzie dokladnie??

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolo pizzeri gdynianka - w bramie.
dokladnie - wychodzi na to,ze trzeba chodzic i probowac,tyle ze czasem niestety kosztem swoich wlosow...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni niestety nie znam,ale jeśli zechciałąbyś pojechac kawałek dalej,to polecam Pania Julię z hotelu Hanza w Gdańsku.

Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o kontakt do p. Julii w Hanzie bo na stronie hotelu nie moge znalezc, a faktycznie slyszalam wiele dobrych opiniio niej :)
jak to nie jest fryzura slubna tylko kolor kilka dni przed to moze faktycznie bym sie przejechala :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz mam, przelaczyli mnie w hotelu :)
umowilam sie, zobaczymy :)poszlam za ciosem :)
dziekuje za pomoc :))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry