Miło mi poinformować,że lokal chicken znowu jest otwarty- nowa siedziba- dworzec skm wzgórze św.Maksymiliana tuż obok wyjścia z kolejki na centrum-nastąpiła zmiana nazwy na mk Chicken ale jakości nie zmieniono.Zapraszam wszystkich do nowego lokalu.