Widok

zmiana na gorsze

5 lat temu przez parę lat chodziłam tam prawie codziennie na saunę. Świetne, uśmiechnięte dziewczyny w obsłudze, dwie sauny, kącik wypoczynkowy.. zmienił się właściciel i teraz z sauny wypada się wprost na manicurzystów i pedicurzystów, żeby dotrzeć do prysznicy. Odpoczynek na ławce przy wykonywanych zabiegach. Nic dziwnego, że obsługa nie ma ochoty zetrzeć podłogi po takim ni w ząb pasującym do otoczenia saunowiczu. Ostatnio tak nam się oberwało, że zostawiamy za sobą mokry ślad na podłodze, że przestaliśmy chodzić. Dziwne, bo akurat 3 osobowa obsługa nie wyglądała na zajętą, salon był pusty. Wielka szkoda. Powinni zrezygnować z multisporta w takim razie, skoro tak im ludzie przeszkadzają w pracy.
Moja ocena
Baltiqa Day Spa kategoria: SPA
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za podzielenie się opinią, każda jest dla nas cenna, gdyż nieustannie pracujemy nad poprawą jakości naszych usług. Rozumiemy Panią, jednakże wnętrze Spa uległo zmianie i zostało zagospodarowane zgodnie z potrzebą odwiedzających nas Gości.
Obecnie w ramach Benefitu korzystają Goście z siłowni i sauny.
Zapraszamy do skorzystania z usług, które świadczymy aby mogła Pani szerzej spojrzeć na Baltiqa Day spa i Personel, który obecnie z nami współpracuje.
Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry