Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - opinia wątek zamknięty Korzystałam z kuponu Groupon na pedicure i manicure. Jestem bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 czerwca 2020

Kinga - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Paznokcie wykonanie fatalnie krzywo pomalowane i nie nadany...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Manicure hybrydowy wątek zamknięty Niestety nie polecam.Pani wykonująca manicure przesympatyczna, ale masa...
~Justyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 marca 2019

Wspaniale wątek zamknięty Wybrałam się na manicure hybrydowy i jestem zachwycona poziomem usługi. Byłam...
~klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

Miód na duszę i ciało wątek zamknięty W piątek byłam na zabiegach spa u Pana Jakuba. Wyszłam całkowicie...
~Bożena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 grudnia 2018

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Zabieg mikrodermabrazji wykonany przez Panią Alicję to mistrzostwo świata....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 listopada 2018

zmiana na gorsze wątek zamknięty 5 lat temu przez parę lat chodziłam tam prawie codziennie na saunę. Świetne,...
~Karolina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Adriana jako masażyste! Około 2tyg temu to była moja...
~Dorota
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Wspaniale się zrelaksowałam. Peeling i masaż bardzo profesjonalnie wykonany...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

spa wątek zamknięty Wprowadzanie klienta w bląd, pakiet prestiż- polegał na masażu plecy całość...
~natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Odradzam wątek zamknięty Długie terminy - nawet 2 miesiące, następnie przesuwają terminy , a później...
~Damian
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 marca 2018

NOWONARODZONA! wątek zamknięty Masaż wykonany profesjonalnie! Pani z recepcji bardzo miła, dawno nie...
~KAROLINA
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

Zabiegi i masaż wątek zamknięty Pan masażysta zrobił mi masaż całego ciała. Korzystam z masaży często, ale to...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Wybrałam się z Grouponu, który otrzymałam w prezencie. Pakiet spa dla dwóch...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Spa na szóstkę wątek zamknięty Dwa tygodnie temu wraz z przyjaciółką skorzystałyśmy z pakietu zabiegów w...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Niezwykłe doznania wątek zamknięty Niesamowite podejście personelu do Klienta - Powitanie, zabiegi, relaks i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 listopada 2016

mieszane uczucia wątek zamknięty Zabieg manicure i pedicure przeprowadzony starannie, kosmetyczka bardzo miła...
~bosskaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Oferta z Groupon - dramat! wątek zamknięty Nie polecam nikomu, osoby obsługujące często rotują. Umawianie się w lipcu z...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Coś pięknego wątek zamknięty Kilka dni temu korzystałam z usług tego spa i jestem mile zaskoczona...
~Jolanta J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Fajnie wątek zamknięty Cudowne dziewczyny, wspaniała atmosfera, a zabiegi to czysty relaks....
~Ilona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry