Widok

znacie kogoś od odszkodowań?

Witam!
Mam taką przykrą sprawę, że byłam ofiarą wypadku komunikacyjnego - potrącił mnie jakiś wariat na hulajnodze elektrycznej. Jako że doszło do kilku pęknięć i zwichnięć, zamierzam pozwać sprawcę o odszkodowanie. Problem w tym, że bez pomocy jakieś specjalisty się nie obejdzie, jeśli cała sprawa ma być załatwiona szybko i skutecznie - polecicie mi jakąś kancelarię, prawnika, kogokolwiek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mała aktualizacja: pogooglałam trochę i znalazłam kancelarię Kompensja. Jeśli chodzi o odszkodowania to wydają się dokładnie wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi. Może ktoś ich zna z własnego doświadczenia?!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi również pomogli podczas zniszczenia łazienki. Taka piękna szklana mozaika poszła do śmieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W życiu może być różnie i tak właściwie nie wiemy co może nas spotkać. Najtrudniejsze do rozwiązania będą właśnie problemy natury prawnej bo przecież nikt nie ma czasu aby przyswoić sobie cały kodeks karny. Do takich spraw trzeba kogoś doświadczonego jednak nie zawsze jest on dostępny od zaraz. Najlepsi specjaliści w branży są bardzo zajęci więc trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Warto sobie zadać pytanie jak właściwie wybrać właściwą osobę. Moim zdaniem to po pierwsze, trzeba iść na spotkanie wstępne i zobaczyć z jakim poziomem empatii/zaangażowania mamy do czynienia. To jest właśnie najbardziej poszukiwana cecha. Po drugie to sprawdźmy czy w ofercie danej kancelarii nie widnieją porady prawne kraków (na przykładzie mojego miasta) bo to świetna informacja dla nas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do kontaktu, zajmujemy się prowadzeniem spraw odszkodowawczych.

576-582-694
t.luczkowski@prawo-gdansk.pl

Kancelaria Prawno-Finansowa z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest taka sieciówka z nazwą na A. Zaraz poszukam i podeślę stronę internetową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Jakie sklepy internetowe posiadają ciekawą bazę artykułów (3 odpowiedzi)

Jakie sklepy internetowe posiadają ciekawą bazę artykułów piorących pochodzących z Niemiec?

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (163 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

czy warto brać szybkie pożyczki? (159 odpowiedzi)

Chciałabym zapytać co sądzicie o szybkich pożyczkach... Potrzebowałabym trochę pieniędzy, ale...

do góry