Widok

różnica pomiędzy pizzą w lokalu a na wynos

Gdy odwiedziłam (pomimo niesprzyjającej lokalizacji) tą pizzerie byłam pod dużym wrażeniem jakości pizzy - dobre ciasto, duża ilość świeżych składników, szybka obsługa i przystępna cena. Zachęcona smakiem zamówiłam następnym razem pizze do domu - i tu wielkie rozczarowanie: pizza tym razem mocno spieczona, na pizzy hawajskiej doliczyłam się 7 kawałeczków ananasa (nie był to nawet jeden plaster!) podobnie było ze składnikami w pozostałych pizzach - typowe suche podeszwy jakich pełno w trójmieście, do tego zapomniano o dodatkowo zamówionych składnikach - na paragonie jednak zostały uwzględnione...Ogromna szkoda, że jakość dostawy jest tak słaba - kolejny raz nie zaryzykuję, a i do odwiedzenia lokalu odeszła mi chęć...
Moja ocena
La Bocca kategoria: Pizzerie
obsługa: 4
 
menu: 4
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Ma Pani absolutną rację, że pizza "z kartonu" czyli w dostawie bardzo dużo traci :( Niestety z tym problemem borykają się wszyscy restauratorzy. Jednakże porównanie jej do pozostałych na rynku, produktów jest "ciosem w serce"... Na pewno nie jest chrupiąca i tak aromatyczna jak w lokalu (bo być nie może), ale zdaniem wielu z naszych gości, mimo ułomności produktu w dostawie, wciąż jest jedną z najlepszych. Ale już w kategorii: jedzenie z pudełka. Zachęcamy do odwiedzin w lokalu i delektowania się pizzą taką jaka powinna być, gorącą, aromatyczną i chrupiącą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry