Re: Mamy Marcowe i Kwietniowe 2011 - 17
Madzik dzięki za radę. Tylko ile mogę pić tej szałwi żeby nie przedobrzyć? Robię sobie okłady z kapusty:-) Mam nadzieje, że pomoże.
Karmisz po 15 min z każdej? A nie jest tak, że powinno...
rozwiń
Madzik dzięki za radę. Tylko ile mogę pić tej szałwi żeby nie przedobrzyć? Robię sobie okłady z kapusty:-) Mam nadzieje, że pomoże.
Karmisz po 15 min z każdej? A nie jest tak, że powinno się opróżniać jedną pierś do końca, a potem ewentualnie druga? Mój mały nigdy nie dotrwa do drugiej piersi:-)
Hm...mój mały cycka pierś, zasypia, odstawiam go, bo już nie je, ale potem znowu zaczyna szukać. To znaczy, że w takim momencie Wy smoczek podajecie? Bo ja nie wiem czy on się nie najadł, czy faktycznie to jest ten odruch ssania:-)
Z tym ulewaniem to też słyszałam, że dziecko się wtedy najada. Ale co zrobić jak nakarmię, a on chwilkę pośpi i zaczyna płakać?
zobacz wątek